Tamara Arciuch w bikini na basenie. Zdjęcia pokazał Kasprzykowski. Fani zgodni: Piękna figura!

Tamara Arciuch urodziła pod koniec listopada, ale bardzo szybko wróciła do idealnej figury. Zobaczcie, jak prezentuje się w skąpym bikini.

Tamara Arciuch po porodzie szybko wróciła na ścianki i niemal od razu zachwyciła piękną figurą. Po ciążowych krągłościach nie ma już śladu - aktorka zawdzięcza to ponoć karmieniu piersią.

Chyba nie unika też sportu, bo na swoim instagramowym profilu jej partner pokazał właśnie, jak gwiazda prezentuje się na basenie. Robi wrażenie!

Mój pączek z wody - podpisał gipha.

Fani byli pod wrażeniem:

Cudowna kobieta
Raczej ... faworek do schrupania
Piękna figura!
Ale Pani Tamara to ma świetną figurę! Pozdrawiam serdecznie

Zgadzamy się - patrząc na zdjęcie ciężko uwierzyć, że aktorka urodziła dziecko 3 miesiące temu. Gratulacje!

jm

Więcej o:
Komentarze (30)
Tamara Arciuch w bikini na basenie. Zdjęcia pokazał Kasprzykowski. Fani zgodni: Piękna figura!
Zaloguj się
 • Tfu Bolęsa

  Oceniono 25 razy 19

  ZAWSZE podziwiam ludzi którzy potrafią sobie codziennie zrobic zdjęcia włąsnych hemoroidów , wrzycic do sieci i czekac na opinie

  szacun

 • mimikra1975

  Oceniono 27 razy 15

  A mnie co innego zastanawia: cały czas zachwyty nad panią Tamarą, nad kobietami w ogóle, jaka figura, jakie szczupłe, a urodziły już z 16 dzieci! A mężczyźni? Nie dość, że często grubi, sflaczeli itd, nie wyłączając pana Kasprzykowskiego, ale zwykle ani słowa o nich. Im wolno! Mogą tacy być. My kobiety absolutnie nie!

 • kitciwoko

  Oceniono 8 razy 4

  Piękna figura, można puścić pawiura.

 • Gość: Piotrek

  Oceniono 4 razy 2

  Lubie Tamare, to mila dziewczyna.

 • Gość: ewka

  Oceniono 1 raz 1

  Nie rozumiem dlaczego matki zaraz o urodzeniu dzieciątka ściskają się pasami , że już takie chude, a dopiero kilka dni temu urodziły. Mam wrażenie , że to jakiś casting- która szybciej będzie miała idealną figurę. Za niedługo będa sesje z sal porodowych. Rozumiem, że każda z nas chce być sexi "ale już", lecz myślę , że w tym szczególnym poporodowym okresie jesteśmy przede wszystkim mamami, wydaje mi sie , że większość matek ma jakiś kompleks, że po porodzie będą gorsze- stąd te wszystkie zdjęcia z "pociążowego chudnięcia"- w stylu - to co, ze jestem mamą - nadal jestem sexi- tak jakby to sexi było w tym momencie najważniejsze... nie mówię, żeby być zaniedbaną, ale spokojnie drogie panie- na wszystko przyjdzie pora (na bycie sexi też) pozdrawiam wszystkie młode mamy

 • igaks50ks5

  Oceniono 5 razy 1

  Zawsze lubilam Tamare i lubie Bartka.

 • yot23znowunadaje

  0

  ... a co na to inspektor Możejko?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX