18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Eurowizja 2017. Kasia Moś walczy o zwycięstwo dla Polski. Kim jest? Naga sesja w "Playboyu" dodała jej rozgłosu

W tym roku Polskę na Eurowizji reprezentuje Kasia Moś. Kim jest ta młoda zdolna wokalistka?

Jeszcze nim odbyły się narodowe preselekcje, Kasia Moś była ich faworytką. Prognozy potwierdziły się. Zarówno widzowie i jury uznali, że to ona powinna reprezentować Polskę na konkursie.

Kim jest Kasia Moś?

Nie ulega wątpliwości, że Kasia Moś ma talent i cudną słowiańską urodę. Każdy jej aspekt pokazała w październikowym "Playboyu". Sesja była bardzo hot, ale miała też nieść przesłanie, o czym opowiedziała w rozmowie z Plejadą:

Playboy" zgłosił się do nas. Długo mówiłam "nie". Ale potem pomyślałam, że może dzięki tym zdjęciom chociaż parę osób wspomni, powie o akcji adopcji psów… Moim warunkiem wzięcia udziału w sesji był współudział zwierząt. Psy były wzięte ze schroniska, a co najmniej jeden z nich po ukazaniu się numeru znalazł nowy dom.

ZOBACZ ZDJĘCIA KASI MOŚ >>>

Kasia Moś - muzyka w genach

Kasia Moś ma 29 lat. Urodziła się Rudzie Śląskiej w muzycznej rodzinie. Jej ojciec Marek Moś jest dyrygentem, współpracującym z zespołem Aukso. Jego córka odziedziczyła po nim talent. Skończyła szkołę muzyczną im. Fryderyka Chopina w Bytomiu w klasie wiolonczeli i fortepianu,a następnie Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie wokalu na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

Jej kariera miała mocne otwarcie. Robert Janson, założyciel zespołu Varius Manx, gdy usłyszał jej demo, postanowił napisać dla niej piosenkę. Z jego utworem pt. "I Wanna Know" rozpoczęła się jej przygoda z Eurowizją, jednak nie poszło najlepiej. W krajowych selekcjach w 2006 uplasowała się na 10. miejscu na 15. To jej jednak nie zraziło do muzyki.

Wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie współpracowała z takimi gwiazdami jak: Kelly Osbourne, Mya, Carmen Electra a nawet Eva Longoria.

Miałam szczęście (...) - mówiła w radiowej Jedynce. - Dzięki współpracy z The Pussycat Dolls wszystkie dziewczyny zostały zaproszone do Toronto na imprezę charytatywną organizowaną przez Evę Longorię.

Do trzech razy sztuka

W 2012 roku, Kasia Moś nim została eurowizyjną reprezentantką Polski, wzięła udział w polsatowskim show "Must Be the Music. Tylko muzyka". Doszła do finału, ale nie wygrała - zajęła 3. miejsce. 2 lata później wystąpiła w reklamie Link 4, w kolejnym roku nagrała pierwszą studyjny album "Inspination". Trudno jednak mówić, aby talent show, reklama czy jej płyta wyniosły ją na wyżyny popularności. Na swoje 5 minut sławy ciągle czekała.

W 2016, nie zrażona pierwszą porażką, znów starała się zostać polską reprezentantką na Eurowizję. Co, prawda tym razem poszło jej lepiej, bo zajęła 6. miejsce, ale to nadal było za mało, by media poświęciły jej więcej uwagi. Moś nie straciła uporu i cierpliwości. Rok później znów wzięła udział w preeliminacjach do Eurowizji. To był dobry ruch!  Za trzecim razem - zgodnie z przysłowiem - udało jej się i wygrała w cuglach.

 

Trzymamy kciuki, aby dobra passa nie opuszczała Polki! Zobaczcie, kto jeszcze walczył w polskich eliminacjach do Eurowizji 2017:

Eurowizja 2017. Ciekawi teledysków polskich kandydatów? Zobaczcie seksowne Kasię Moś i Lanberry. A Agata Nizińska?

ZI

Więcej o: