Tenisistki i gimnastyczki w seksownej sesji dla "Sports Illustrated". Serena Williams TOPLES to dopiero początek. Która najlepiej?

Serena Williams, Caroline Wozniacki i inne kobiety sportu wzięły udział w zmysłowej letniej sesji dla "Sports Illustrated Swimsuits". Z zadaniem poradziły sobie jak rasowe modelki!

Na "Sports Illustrated Swimsuit Edition" co roku czeka cały świat. Tym razem magazyn  zaprosił do udziału w jednej z sesji prezentującej kostiumy kąpielowe kobiety ze świata sportu. W jaskrawych bikini do zdjęć pozują tenisistki Serena Williams, Caroline Wozniacki i Eugenie Bouchard oraz gimnastyczki Simone Biles i Alexandra Raisman. Mającą polskie korzenie Dunkę Wozniacki możemy zobaczyć w sesji już trzeci raz.

Nowy numer "Sports Illustrated" od dziś jest na półkach! Jestem podekscytowana i zaszczycona, że mogłam wziąć udział w tym przedsięwzięciu trzeci rok z rzędu! Dziękuję, że we mnie uwierzyliście i że sprawiliście, że ta sesja będzie niezapomniana. Dziękuję, że jestem częścią waszej rodziny! Kocham was! - napisała.

Trzeba przyznać, że panie ani trochę nie odstawały poziomem od modelek, które na co dzień można podziwiać w bikini. Nic dziwnego - w końcu całe dnie spędzają na ćwiczeniach, które kształtują ich sylwetki.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Która wypadła najlepiej? Zagłosujcie w naszej sondzie!

MK

Która wypadła najlepiej w sesji dla "Sports Illustrated"?
Więcej o: