To nowa dziewczyna Scotta Disicka? "Kochamy się!" zapewnia ona, on na razie milczy. Nas niepokoi JEDNO. Przyjrzyjcie się dobrze

Scott Disick pozostawił Kourtney Kardashian na Kostaryce i poleciał bawić się w towarzystwie modelek i kolegów. Okazuje się, że sytuacja jest bardziej złożona. Najpierw ona miała odrzucić jego oświadczyny, a potem... do hotelu dojechała jego kochanka?!

 Scott Disick nie od dziś lubi towarzystwo pięknych kobiet i imprezowy styl życia. Kiedy wydawało się, że on i matka trójki jego dzieci, Kourtney Kardashian, są na najlepszej drodze, by znów być razem, cały świat obiegły zdjęcia, na których widać, jak Scott spędza czas obściskując się z młodymi modelkami. A to dopiero wierzchołek góry lodowej!

Pojawiła się postać Belli Banos. 20-letnia modelka zapewnia na łamach "InTouch Weekly", że od kilku miesięcy związana jest ze Scottem i że ich miłość kwitnie w najlepsze. Dziewczyna twierdzi, że prawdziwym powodem wyjazdu celebryty z Kostaryki była własnie kłótnia o nią. Wiadomo, że Disick wyjechał po awanturze z Kris i Kim. Bella twierdzi, że Kardashianki naskoczyły na niego po tym, jak razem z Banos zameldował się w hotelu, w którym kręcony był show sióstr.

Brzmi skomplikowanie? To nie wszystko. Scott w trailerze nowego sezonu mówi, że Kourt to kobieta jego życia. Podobno w czasie wczasów na Kostarcye Scott oświadczył się Kourtney, jednak ona nie zgodziła się zostać jego żoną. Wtedy załamany Disick zadzwonił do kochanki (Bella nadal utrzymuje, ze jest z Disickiem w związku) i wynajął jej pokój w hotelu, gdzie sam spał.

Kourt ma go już po prostu dosyć - czytamy na "UsWeekly". - Scott nie miał ze sobą pierścionka, powiedział do niej po prostu 'Weźmy ślub', a ona odpowiedziała nie.

Mniej dyskretna niż znajomy Kardashianów jest nowa ukochana Scotta. 

Scott nazywa mnie swoją dziewczyną i mówi, że mnie kocha - opowiada na łamach "InTouch". - Dzwoni do mnie i mówi: Tęsknie za Tobą, chcę Cię zobaczyć. Zawsze do mnie przylatuje, gdziekolwiek by nie był. Spędzamy razem mnóstwo czasu.

Nas niepokoi jedna rzecz. Przyzwyczailiśmy się już, że w tej rodzinie NIC nie jest łatwe, oczywiste czy "moralne". 20-letnia kochanka na wakacjach z kobieta życia, która własnie odrzuciła oświadczyny? Ok, Kardashianowie, bywa. Ale czy tylko my widzimy, że Bella wygląda jak połączenie sióstr Kourt, Kendall i Kylie? To już naprawdę niepokojące.

A było tak pięknie...

embed
embed

JM

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.