Celine Dion po koncercie spotkała się z fanami. Nagle on pada na kolana i... oświadcza się! Jej reakcja? Bezbłędna. Spójrzcie na MINY

Po koncercie Celine Dion jeden z jej fanów postanowił oświadczyć się. Miny artystki przebiły nawet reakcję jego ukochanej.

Celine Dion w piątek dawała kameralny koncert, po którym pozdrowiła dwójkę swoich fanów - Nicka Janevski i jego dziewczynę Austin McMillan. Wtedy wydarzyło się coś, czego nikt się nie spodziewał, a już na pewno nie wokalistka. Nick nagle uklęknął, wyjął pierścionek i oświadczył się. Gwiazda była równie (jeśli nie bardziej!) zaskoczona, co jego ukochana. Jej miny to najzabawniejsza rzecz, jaką dziś zobaczycie. Gwarantujemy. I nie tylko my tak sądzimy.

Gdyby istniała nagroda za śmieszne miny, Celine Dion by ją wygrała - czytamy na "Daily Mail".

Zabawnym momentem podzieliła się na swoim Instagramie już narzeczona, 24-letnia Austin. 

 
Gdy Celine Dion jest równie zaskoczona oświadczynami równie mocno, jak ty. Nie ma słów, które opisałyby tę chwilę. Myślałam, że ten wieczór będzie wyjątkowy ze względu na występ mojej ulubionej wokalistki, a zmienił się w noc pełną szczęścia, niespodzianek i miłości, którą skończyłam jedzeniem pączków i lodów. Nie mogło być lepiej - napisała pod zdjęciem.

Na tym jednak nie koniec. W rozmowie z tabloidem Austin przyznała, że artystka nie odmówiła sobie złożenia jej wyjątkowo wzruszających życzeń.

To było bardzo słodkie z jej strony. Celine powiedziała, że życzy nam długiego i szczęśliwego małżeństwa, takiego, jakie ona miała ze swoim mężem. Skomplementowała też mój pierścionek i spytała, czy może przyjść na wesele - czytamy na "Daily Mail".

I jak tu jej nie kochać!

AW

Zobacz wideo
Więcej o: