Małgorzata Rozenek w luksusowym zestawie. Ubrała się drożej nawet od Szulim. Która lepiej?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan pojawili się na premierze "Sztuki kochania". Stylizacja gwiazdy TVN była imponująca, zwłaszcza pod względem ceny.

Małgorzata Rozenek-Majdan zawsze miała słabość do luksusowych marek, czego najlepszym dowodem jest stylizacja, w której pokazała się na premierze "Sztuki kochania". Na tę okazję gwiazda, podobnie jak Agnieszka Woźniak-Starak, wybrała projekty z metką Alexandra McQuenna, w które ubrana była dosłownie od stóp do głów.

W głównej roli pojawił się imponujący płaszcz z wyhaftowanymi motylami i ustami (cena ok. 10 tys.), który w zestawieniu z koszulą w podobne motywy (ok. 4 tys.) i prostymi spodniami (2300 zł) prezentował się bardzo elegancko. Całość dopełniły równie imponujące dodatki - torebka na łańcuszku (3800 zł) i welurowe buty. Gdybyśmy chcieli odtworzyć taką stylizację, musielibyśmy liczyć się z wydatkiem ponad 20 tys. złotych!

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

Radosław Majdan także wypadł bardzo stylowo. W wełnianej marynarce w karmelowym kolorze i czarnych spodniach od Pako Lorente wyglądał bardzo elegancko.

AW

Jak Wam się podoba stylizacja małgorzaty Rozenek-Majdan?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.