Patryk Ignaczak pierwszy raz komentuje rozstanie z Anną Wendzikowską. "Mamy córkę i..."

Patryk Ignaczak do tej pory milczał na temat rozstania z Anną Wendzikowską, z którą był związany przez trzy lata. Wreszcie skomentował sprawę.

Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak w grudniu rozstali się po trzech latach związku. Informację potwierdziła niemal od razu dziennikarka, jednak muzyk nie był chętny do rozmów na temat końca związku, nie zjawiał się także w miejscach publicznych, gdzie na pewno jego życie osobiste byłoby w centrum zainteresowania. Wreszcie w ostatnią sobotę można go było spotkać na "Obiedzie z Gwiazdami", gdzie towarzyszyła mu Katarzyna Krupa, jego koleżanka z pracy.

Podczas rozmowy z reporterem Ignaczak nie uniknął pytań o to, jak radzi sobie po rozstaniu z Wendzikowską. Choć początkowo nie chciał na nie odpowiadać, ostatecznie zdradził, że z dziennikarką nadal utrzymuje poprawne relacje, a to wszystko dla dobra ich dwuletniej córki, Kornelii.

Staram się raczej nie komentować mojego życia prywatnego, więc może zostawmy ten temat. Staramy się, aby nasze kontakty były jak najlepsze. Mamy córkę. Najważniejsze, żeby ona czuła się dobrze - odparł w rozmowie z Jastrzabpost.pl.

W jego słowa nietrudno uwierzyć. Byli partnerzy niejednokrotnie dawali znać, że nadal wspierają się nawzajem, chociażby komentując swoje zdjęcia na Instagramie.

MK