Channing Tatum pochwalił się NAGIM zdjęciem żony. W sieci zawrzało. "Brak szacunku"

Channing Tatum kilka dni temu opublikował na swoim Instagramie nagie zdjęcie żony, które wywołało głośną dyskusję. Czy to przypadkiem nie za dużo?

Channing Tatum i Jenna Dewan Tatum uchodzą za jedną z najbardziej zgranych par show-biznesu. Sami też często podkreślają w wywiadach, że są ze sobą bardzo szczęśliwi i chętnie dzielą się pikantnymi szczegółami dotyczącymi ich życia... erotycznego. Ostatnio aktor poszedł o krok dalej. Opublikował na Instagramie zdjęcie zupełnie nagiej żony. Widzimy na nim piękną Jennę, która ucina sobie drzemkę, a w strategicznych miejscach jest jedynie zakryta kołdrą. Opatrzył je wymownym komentarzem i emotikonem z aureolą.

Czas drzemki = najlepszy czas - napisał.
 

 

Post wywołał burzę. W końcu jest to zdjęcie kompletnie nagiej kobiety, które mogą zobaczyć dosłownie wszyscy. Pojawiło się więc pytanie, czy aktorka wiedziała i zgodziła się na jego publikacje. Z pewnością tak było, ale kontrowersji nie brakło i tak. 

Channing Tatum pokazał brak szacunku, publikując nagie zdjęcie Jenny - grzmiało "Daily Express".
Aktor opublikował jednoznaczne zdjęcie swojej żony - skomentowało "Daily Star", piętnując działanie Tatuma.

Niektórzy fani także odebrali to w ten sposób.

Po co on to zrobił? Przesadził!
Zabiłabym mojego męża, gdyby coś takiego zrobił.

Z drugiej jednak strony, można je odbierać zupełnie inaczej - jako celebrację kobiecego, naturalnego piękna. My przychylamy się raczej do tego drugiego scenariusza. W końcu Tatum już niejednokrotnie udowodnił, że bardzo kocha swoją żonę i nie byłby w stanie opublikować czegoś takiego bez jej zgody. 

A Wy, co o tym wszystkim myślicie?

AW

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.