Małgorzata Rozenek urodziła synów dzięki metodzie in vitro. Reaguje na obraźliwe słowa radnego PiS, a on? "Wypowiedź została zmanipulowana"

Małgorzata Rozenek dobitnie skomentowała słowa krakowskiego radnego. Mogła też liczyć na swoich internetowych fanów, których wypowiedź Greleckiego oburzyła w nie mniejszym stopniu.

Małgorzata Rozenek jest matką dwójki synów. Nie jest tajemnicą, że dzieci urodziła dzięki metodzie in vitro - gwiazda "Azji Express" otwarcie opowiada o tym w wywiadach. Właśnie dlatego słowa, które wczoraj wypowiedział jeden z radnych PiS, zabolały ją wyjątkowo mocno. Adam Grelecki wywołał burzę w mediach, gdy podczas sesji Rady Miasta Krakowa powiedział, że dzieci urodzone dzięki metodzie in vitro to "eksperymenty genetyczne jak truskawki bez smaku". Rozenek dobitnie skomentowała obraźliwą wypowiedź na Instagramie.

Czy naprawdę dajecie sobie prawo, żeby ranić i obrażać dzieci? Naprawdę?! Politycy, jest mi za was wstyd - napisała.

Internauci murem stanęli za "Perfekcyjną", wyrażając swoje oburzenie w komentarzach.

Jak czytam takie wypowiedzi, to jestem przeciwko wolności słowa...
Jakim prawem... Brak słów, aż łzy do oczu się cisną!
Bez smaku to jest to, co wygaduje ten Pan i podobni do niego koledzy. Brak wiedzy i brak kultury. Żal, że są to ludzie, którzy reprezentują nasz kraj.
Nie mieści mi się to w głowie. Zachowanie karygodne. Absolutny despekt!

A jak wygląda stanowisko drugiej strony? W oficjalnym oświadczeniu przesłanym nam przez rzecznika krakowskiego okręgu PiSu Michała Drewnickiego, słowa przypisywane Adamowi Gryleckiemu nigdy nie padły, a jego wypowiedź została zmanipulowana.

Po przeanalizowaniu nagrań z sesji muszę stwierdzić jednoznacznie, że cytowane przez Pana słowa Adama Greleckiego nigdy nie padły. Radny Adam Grelecki nie wypowiadał się o "truskawkach". Wypowiedź dotycząca radnego Krzysztonka też została manipulowana przez nieznane konto na Twitterze. Radny Adam Grelecki odniósł się z troską dzieciach i o córce radnego Krzysztonka, ubolewając, że nie miałaby się z nim bawić i dobrze, że teraz ma taką możliwość.

MK

Więcej o:
Komentarze (122)
Małgorzata Rozenek urodziła synów dzięki metodzie in vitro. Reaguje na obraźliwe słowa radnego PiS. "Jest mi za was wstyd"
Zaloguj się
 • Gość: Phi

  Oceniono 84 razy 72

  Pani Małgosiu. Nie ma się co denerwować. Bez smaku to na pewno jest seks z tym obleśnym niedomytym dziadem. Już nie wspominając o braku intelektualnego poziomu.

 • 74black

  Oceniono 57 razy 57

  przerażające tak samo jak poziom tego idioty jest to, że ktoś na niego głosował :(

 • zgryz3

  Oceniono 61 razy 55

  Panie radny, nie kryj się pan za kontekstem. Z kontekstem czy bez kontekstu jesteś pan pisowaty jołop.

 • Gość: Syfer

  Oceniono 60 razy 54

  Perfekcyjna nie wytrzymała. W końcu ileż może wysłuchiwać, że jej dzieci są "naprawdę gorszego sortu"...

 • miro26.56

  Oceniono 47 razy 45

  Pisowski oszołom.!!!!

 • zgryz3

  Oceniono 46 razy 42

  Przepraszam, panie radny, że nazwałem pana jołopem. Jesteś pan również niedouczony prostak i pisowaty cham - ale to się rozumie samo przez się.

 • frup33

  Oceniono 40 razy 38

  Najważniejsze ,że p. Grelecki uszczęśliwił proboszcza .Amen.

 • Gość: Marta

  Oceniono 49 razy 37

  Małgosiu, tym razem tatuś nie będzie z Ciebie dumny. Swoją drogą, tak działa PiS. Krytykują i potępiają innych, a ich najbliżsi, bądź oni sami, dokonują wyborów: in vitro, aborcja, etc.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX