Pamela Anderson w dziwacznej kreacji, ale całą uwagę i tak skradł jej syn. To początkujący model. Przystojny!

Pamela Anderson na charytatywną galę zorganizowaną przez Seana Penna na rzecz Haiti wybrała dość oryginalną kreację, ale i tak spojrzenia najbardziej przyciągał jej syn. Dodajmy, że naprawdę przystojny!

Pamela Anderson na wielkie gale wybiera zazwyczaj bardzo odważne kreacje obok których trudno przejść obojętnie. Tym jednak razem naszą uwagę znacznie bardziej niż jej stylizacja, przyciągało towarzystwo. Na czerwonym dywan gwiazda zabrała starszego syna Brandona Thomasa Lee, który u jej boku prezentował się rewelacyjnie.

20-latek swoim strojem doskonale wpasował się w panujący dress code. Początkujący model na tę okazję wybrał czarny smoking, który dopełnił muchą, zegarkiem i eleganckimi wsuwanymi butami. Nonszalancji dodały mu platynowe włosy zaczesane do tyłu. Widać było, że doskonale bawił się ze swoją mamą, co sam przyznał na Instagramie.

Bawię się lepiej, niż może się wydawać patrząc na ten portret.
 

Na reakcję fanek nie trzeba było długo czekać.

Przystojniejszy od ojca!
Co za mężczyzna. Klasa!
Elegancko.
I te włosy! Idealne!

To był przełomowy rok w karierze Lee. Model pojawił się bowiem w kampanii marki Dolce & Gabbana, w której wzięły udział inne, świetnie się zapowiadające dzieci gwiazd:  syn Jude'a Lawa Rafferty Law czy 16-letni Presley Gerber, dziecko ikony mody, Cindy Crawford.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

Spodziewaliście się, że wyrośnie na takiego przystojniaka?

AW

Zobacz wideo