Kylie Jenner przy ukochanym zachowuje się BARDZO "swobodnie". Nic dziwnego? To zobaczcie, kto im towarzyszy!

Kylie Jenner i Tyga przebywają właśnie na romantycznych wakacjach w Meksyku. Okazuje się, że na wyjeździe nie są sami. Towarzyszy im syn rapera!

Kylie Jenner i Tyga schodzą się ze sobą i rozchodzą, ale chyba nie potrafią już bez siebie żyć. Para ma teraz ewidentnie lepsze momenty w swoim związku i doskonale bawi się na rajskich wakacjach w Meksyku. Zakochani przebywają dokładnie w Punta Mita, gdzie, nie przejmując się otaczającymi ludźmi, fotografami i... synem rapera, nie szczędzą sobie czułości. Okazuje się bowiem, że Tyga na wyjazd zabrał ze sobą małego King Cairo Stevensono, który doskonale dogaduje się z jego partnerką. Skąd to wiemy? Wystarczy spojrzeć na zdjęcia całej trójki. Jenner przytula na nich malca i świetnie się z nim bawi. 

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

Kardashianka nie byłaby jednak sobą, gdyby w mediach społecznościowych nie opublikowała gorących zdjęć z wyjazdu. Gwiazda pozuje na nich w skąpym bikini i pokazuje swoje krągłości niemal z każdej możliwej strony. Trudno nie zauważyć, że jej pupa wydaje się znacznie większa i okrąglejsza niż dotychczas. 

AW 

 

 

 

 

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.