Pamela Anderson na ściankach kusi i uwodzi. A jak wygląda, gdy idzie do sklepu? Będziecie zaskoczeni

Pamela Anderson nie bez powodu uważana jest za seksbombę. Nawet za zakupach spożywczych wygląda tak, że trudno oderwać od niej wzrok.

Pamela Anderson przez wielu do dziś uważana jest za seksbombę. Aktorka ma długie blond włosy, zgrabne nogi i bardzo kobiecą figurę, którą przez lata można było podziwiać w seksownym stroju kąpielowym w "Słonecznym patrolu". Aktorka ostatnio wystąpiła też w rozbieranych scenach w filmie "People Garden", udowadniając, że nadal jest w rewelacyjnej formie. Okazuje się, że nawet na zakupach spożywczych gwiazda nie rezygnuje z bardzo kobiecego wyglądu.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

W czwartek Anderson odwiedziła jeden ze sklepów ze zdrową żywnością w Los Angeles. Miała na sobie sukienkę w stylu vintage w czarno-białą kratkę, która podkreśliła atuty jej sylwetki - delikatnie wyrzeźbione ramiona i biust. Choć nie sprawiała wrażenia zadowolonej temperaturami, nie zarzuciła na siebie nawet cienkiego swetra.

 49-letnia gwiazda wyglądała dziewczęco, ale chyba było jej chłodno. Seksbomba sprawiała wrażenie nieco przytłoczonej pogodą, zwłaszcza gdy była na parkingu - czytamy na "Daily Mail".

Czego się jednak nie robi dla wyglądu, w końcu tytuł seksbomby zobowiązuje. A Wam, jak podobała się ta stylizacja? Weźcie udział w naszej sondzie!

AW

 

Więcej o: