Anna i Robert Lewandowscy Nowy Rok przywitali w Dubaju. Ona w kreacji z BARDZO głębokim dekoltem. Ryzykownie? "Bosko, wzór dla kobiet!"

Anna i Robert Lewandowscy są na wakacjach w Dubaju. To właśnie tu przywitali Nowy Rok.

Anna i Robert Lewandowscy na wiosnę zostaną rodzicami, więc rok 2017 będzie dla nich szczególny. Zanim to jednak nastąpi, para stara się maksymalnie wykorzystać ostatnie chwile tylko we dwoje, celebrując je na romantycznych wakacjach w Dubaju.    Para relaksuje się tam w pięknych okolicznościach przyrody i oddaje ulubionemu zajęciu - ćwiczeniom fizycznym.

Zdjęciem z sylwestrowej zabawy "Lewa" pochwaliła się na Instagramie. Ma na nim oryginalny kombinezon z bardzo głębokim dekoltem projektu Violi Piekut, który odsłonił nie tylko dekolt, ale też nieco zaokrąglony brzuch. Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Zasypali ją komplementami.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

No, no, no.. czy Ty Aniu na pewno jesteś w ciąży? Oczywiście żartuję! Po prostu chcę w ten sposób zaznaczyć, że wyglądasz pięknie! Wzór dla kobiet, że będąc w ciąży, można wyglądać kobieco i zgrabnie! Całość na wielki plus!
Piękna z was para. Ania, brzuszka jeszcze nie widać!
Ania, wyglądasz olśniewająco!
Cudna ona, cudny on.
Niezastąpiona para! Dajecie cudowny przykład dla innych!

Trudno się nie zgodzić.

AW

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.