Duża Ania tak odważnego zdjęcia jeszcze nie pokazała. W komentarzach burza. "Dla faceta twoja nagość będzie niczym". Odpowiada

Duża Ania pokazała na Instagramie bardzo odważne zdjęcie. I od razu wywołała burzę.

Duża Ania na Instagramie często pokazuje odważne zdjęcia. Pozuje na nich w skąpej bieliźnie czy z wypiętą pupą. Tym razem jednak odsłoniła sporą część powiększonych piersi.

Miłego wieczoru - napisała przy zdjęciu.

Wielu fanom zdjęcie odważnie eksponującej piersi Dużej Ani bardzo się spodobało. Pośród komentarzy przewijało się słowo "petarda":

Jak ja się nie udzielam publicznie, tak powiem: Ania jednym słowem, PETARDA!

Sporo komentarzy chwaliło celebrytkę za wygląd, jednak znalazły się także głosy krytyczne.

Serio takie zdjęcie? To dla faceta nie masz do zaoferowania nic. Dla niego Twoja nagość będzie niczym.
Ania ma idealne walory i wielki plus dla niej za ich okazywanie! Nagość tutaj jest znikoma, facetowi na pewno więcej ma do zaoferowania, więc nie wiem skąd to oburzenie? - wziął ją w obronę inny fan.

W dyskusji o tym, czy takie zdjęcie to przesada wzięła udział sama zainteresowana, która zdecydowanie broniła swojego prawa do pokazywania ciała.

Powiększone to się chwalisz żal.
Żal to może Tobie ściska pupę :) - odpisała jej Duża Ania. - Mam powiększone od ponad roku i mało kiedy zdarza mi się je pokazywać :). Wiec takie uwagi proponuję zachować dla siebie, bo są nie na miejscu ;)

I dalej:

Hola, hola, nie wychodź przed szereg :) Każdemu podoba się co innego. Ja szanuję to, że chcesz być naturalna, a Ty uszanuj mój sposób bycia. To chyba nie jest trudne? Będzie Ci lżej w życiu jak to zastosujesz :) Gwarantuje!!!

Duża Ania nie ma łatwego życia z internautami, którzy często ja krytykują, niemniej celebrytka nie przejmuje się nimi i żyje na własnych zasadach. I sporo fanów jej w tym kibicuje.

JZ

Więcej o:
Komentarze (18)
Duża Ania tak odważnego zdjęcia jeszcze nie pokazała. W komentarzach burza. "Dla faceta twoja nagość będzie niczym". Odpowiada
Zaloguj się
 • Gość: W szoku

  Oceniono 25 razy 25

  Masakra, teraz by być sławnym wystarczy miec sztuczne cycki, usta i nie miec mozgu ... żenujące. I takie puste baby jeszcze maja fanów-ojejuu!!! Fanów, ale czego? Przeciez ona nie ma nic do zaoferowania. Ludzie ogarnijce się.

 • Gość: ilka

  Oceniono 29 razy 17

  przestańcie wychwalać tą kure###wkę. i co z tego że sama zrezygnowała z udziału w Warsaw Shore, już wszyscy zapomnieli co w programie robiła?? jak chlala, kladla się na barze i giry rozkladala?? taki anioł jak ze mnie zakonnica.

 • j-a-ga

  Oceniono 19 razy 15

  Prostytutka sponsora szuka

 • ggustaw

  Oceniono 18 razy 14

  pani całowała się z pszczołą?

 • Gość: iza

  Oceniono 13 razy 11

  Do zaoferowania ma...swoja dupe.

 • fernandotorres123

  Oceniono 6 razy 6

  Kto to jest?

 • cromio

  Oceniono 7 razy 5

  To jakaś nowa qrew w mieście?

 • derylski

  Oceniono 6 razy 4

  Nie wiem kto to jest ale na pewno jest ładna i b głupia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX