Ryan Reynolds zdradził pierwsze słowa swojej córki. Tak jakby. Reakcja Toma Hanksa? Był zachwycony i wcale się nie dziwimy

Ryan Reynolds podczas gali Critics' Choice oddał hołd Tomowi Hanksowi. To trzeba zobaczyć!

Ryan Reynolds w 2014 roku po raz pierwszy został tatą. Od tego czasu córka jest główną bohaterką jego wszelkich anegdot. Aktor regularnie zamieszcza na Twitterze dowcipne opisy swoich doświadczeń związanych z byciem ojcem. Teraz poszedł o krok dalej i poświęcił małej James przemówienie podczas odbierania nagrody dla najlepszego aktora komediowego na gali Critics' Choice. Zrobił to oczywiście w swoim stylu.

 

Gdy wręczono mu statuetkę, zdradził "pierwsze" słowa swojej córki, oddając jednocześnie hołd swojemu idolowi, Tomowi Hanksowi.

Naprawdę nie spodziewałem się tego. Zupełnie się nie przygotowałem. Dlatego skupię się na Tomie Hanksie. Serio, byłeś dla mnie ogromną inspiracją. Pierwsze pełne zdanie, jakie wypowiedziała moja córka to "W baseballu nie ma miejsca na płacz". Nie żartuję! - powiedział, po czym kontynuował podziękowania.

Tym samym aktor nawiązał do słynnej sceny z filmu "Ich własna liga". Kamera uchwyciła reakcję Hanksa, o którego kwestii mówił Reynolds. Jak można się było spodziewać, gwiazdor, a wraz z nim cała sala, był zachwycony żartem.

 

 

MK

Więcej o: