Aniołki VS odpoczywają prężąc się na plaży. A z nimi? Ich BARDZO seksowne (i znane!) koleżanki. Pełna relacja? Na Instagramach pokazują WSZYSTKO

Aniołki Victoria's Secret wybrały się na Bahamy. Na miejscu dołączyła do nich Emily Ratajkowski. Tak gorąco nie było nawet na pokazie marki.

Bella Hadid z koleżankami z wybiegu wybrała się na Bahamy. Wśród nich nie zabrakło Elsy Hosk, Hailey Baldwin czy Alessandry Ambrosio. Do tego składu dołączyła też inna seksbomba o polskich korzeniach, czyli Emily Ratajkowski. Wszystkie chętnie pozowały na plaży w skąpych strojach kąpielowych, które eksponowały ich zgrabne ciała. Pływały też na skuterach, relaksowały się na jachcie i świetnie się razem bawiły.

 

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

Okazało się, że modelki doskonale połączyły przyjemne z pożytecznym. Nie tylko odpoczywały, ale też wzięły udział w tajemniczym projekcie.

Dziewczyny nie zdradziły zbyt wiele na temat celu wyjazdu. Wzięły jednak udział w sesji zdjęciowej -  czytamy na "Daily Mail".

Wiele zdradził Instagram stylistki fryzur, Frankie Foye, która pochwaliła się zdjęciem z Alessandrą Ambrosio i napisała pod nim, że uczestniczy w "sekretnym projekcie".

 

Choć nie znamy więcej szczegółów, możecie być pewni, że ta sesja zdjęciowa na pewno będzie gorąca. Wystarczy tylko spojrzeć na dziewczyny ;)

AW

Więcej o: