Sylwia Grzeszczak świętuje pierwszy rok swojej córki. Pokazała wspólne zdjęcie: Nie wiem, kiedy to minęło

Sylwia Grzeszczak, choć bardzo wzbrania się przed upublicznianiem życia prywatnego, tym razem zrobiła wyjątek. Pierwsze urodziny pierwszego dziecka to chyba jednak wystarczający ku temu powód, prawda?

Równo 12 miesięcy temu na świat przyszła Bogna - pierwsze dziecko Sylwii Grzeszczak i Libera. Piosenkarka  z tej okazji zrobiła fanom wyjątkowy prezent, pierwszy raz pokazała zdjęcie z córką.

Nawet nie wiem, kiedy to minęło....:) Roczek - napisała pod zdjęciem Grzeszczak.

Sylwia Grzeszczak i Liber, gdy zaczęli się spotykać, ukryli się przed światem. Próżno szukać wspólnych wywiadów czy relacji z ich życia prywatnego. Pojawienie się córki nieco piosenkarkę otworzyło. 

Nie brakuje mi niczego, moje życie zostało wzbogacone, jesteśmy teraz we trojkę. Wyciszyłam się muzycznie i dziękuję wszystkim, że na mnie czekają. Odwdzięczę się nowymi utworami. Muszę odespać trochę i wrócić ze zdwojoną siłą - mówiła pierwszy raz o dziecku miesiąc od porodu w RMF FM.

Piosenkarka coraz chętniej zaczęła mówić o swojej nowej życiowej roli - roli matki. O macierzyństwie opowiedziała na przykład "Faktowi".

Kiedy na świecie pojawia się dziecko, to wszystko się zmienia, ma się więcej miłości do tego, co się robi. Więcej pokory i dystansu. Przychodzi moment na pewne refleksje i przemyślenia - powiedziała Grzeszczak.
Zobacz wideo

ZI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.