Grzegorz Krychowiak zostanie ojcem? Jego wpis nie pozostawiał wątpliwości, w końcu komentuje. "Jesteśmy Wam winni..."

Grzegorz Krychowiak jednym wpisem na Instagramie wywołał lawinę spekulacji. Niemal wszyscy byli pewni, że piłkarz szykuje się do roli ojca, a jaka jest prawda?

Grzegorz Krychowiak kilka dni temu poprosił fanów na Instagramie o pomoc w wyborze imienia dla dziecka. Miały to być propozycje trzech imion żeńskich i trzech męskich, a zadanie piłkarz określił jako "bardzo poważne". Nic dziwnego, że w komentarzach posypały się gratulacje internautów przekonanych, że tym sposobem Krychowiak  podzielił się ze światem swoim szczęściem i wkrótce zostanie ojcem.

Okazuje się jednak, że sportowiec zmylił wszystkich, a dwuznaczny post był elementem akcji charytatywnej, w której bierze udział.

 
Jesteśmy Wam winni drobne wyjaśnienia :D - napisał Krychowiak na Instagramie. Prosiliśmy o pomoc w wyborze imion dla dzieci. Dzięki Wam wybraliśmy Karolinę i Adasia, którym ufundowaliśmy udział w AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.
Nawet jeśli macie już pomysł na prezent – to właśnie teraz możecie pomóc dzieciom z AKADEMII i być dla nich kimś więcej niż Świętym Mikołajem. To dzięki Waszemu wsparciu dzieciaki podniosą swoją wiedzę, zdobędą nowe umiejętności, uwierzą we własne siły i zaczną odnosić sukcesy.
Warto pomagać, bo każde dziecko jest wyjątkowe. Każde dziecko zasługuje na uwagę. Każde dziecko zasługuje na miłość. Wreszcie – każde dziecko zasługuje na SZANSĘ. Mikołajki to nie tylko czas otrzymywania – to przede wszystkim czas dawania prezentów. Podarowanie udziału w AKADEMII to bezapelacyjnie najpiękniejszy prezent jaki kiedykolwiek zrobiliśmy. Dziękujemy za waszą pomoc. My już mamy swoje dzieci.

Rozczarowani? ;-)

Zobacz wideo

WJ

Więcej o: