Doda zdradziła sekrety diety. Tak jak Lewandowska jest fanką... Podała nawet SWÓJ przepis

Doda w rozmowie z tygodnikiem "Rewia" zdradziła sekrety swojej diety. Okazało się, że podobnie jak Lewandowska, jest fanką "kulek mocy".

Doda zawsze była bardzo zgrabna, ale nie zawsze zwracała uwagę na to, co je. Do refleksji na temat diety i zdrowia skłoniła ją choroba nowotworowa mamy. Wówczas namówiła nie tylko swoich bliskich do zmiany przyzwyczajeń żywieniowych, ale też sama przeszła na dietę. Jaką?  

Nie jestem uczulona, ale unikam glutenu i ograniczam laktozę - powiedziała w tabloidzie. To samo zaleciłam mojej mamie i wiem, że mnie słucha. Mama jest bardzo wrażliwą osobą. Przekonaliśmy ją z tatą do zmiany odżywiania. Z jej jadłospisu całkowicie usunęłam cukier, który zagrzybia. Spożywa teraz dużo zielonych warzyw, na przykład jarmuż, brokuły, szpinak. Świetnie odkwaszają organizm. Ciasta bez cukru piekę od dawna sama. Podobnie jak kulki mocy - przyznała w rozmowie z tygodnikiem "Rewia".

Przepis na nie jest banalnie prosty.

Kasza jaglana, syrop daktylowy, wiórki kokosowe i suszone owoce - wymienia piosenkarka. Wszystko zmieszane i uformowane w kulki. Można je traktować jak praliny.

Gwiazda uległa też modzie na zielone koktajle, które przygotowuje sama w domu.

Miksuję banany z jarmużem albo ogórek z sałatą. Mam nadzieję, że rodzice są ze mnie dumni.

Efekty diety robię wrażenie. Gwiazda w skąpych strojach na scenie wygląda naprawdę rewelacyjnie!

AW

Zobacz wideo
Więcej o: