Patryk Ignaczak chce wrócić do Wendzikowskiej. "Mieszkanie z dala od dziecka..." Ona? Komentarz na jego Instagramie mówi dużo

W mediach pojawiła się informacja o tym, że Patryk Ignaczak zabiega o drugą szansę u Wendzikowskiej. Wiele zdradza ich aktywność na Instagramie.

Informacje o tym, że Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak nie są już parą, dla wielu była sporych zaskoczeniem. Para wspólnie wychowuje dwuletnią córkę, a na Instagramie dziennikarki jeszcze niedawno można było podziwiać zdjęcia rodziny w komplecie. 

Związek miał zakończyć się z inicjatywy dziennikarki, której zaczęło przeszkadzać to, że partner jest mniej zaradny od niej. Jak donosi "Fakt", muzyk nie poddał się i stara się odzyskać ukochaną, 

Patryk myślał, że łatwiej zniesie powrót do samotnego życia - ujawnia w rozmowie z Faktem jego znajomy. Jednak mieszkanie z dala od ukochanego dziecka daje mu się we znaki. Ale Ania uważa, że Patryk nie sprawdził się jako partner. Zarzuca mu, że jest niezaradny i dziecinny - czytamy w "Fakcie".

Aktywność byłych partnerów na Instagramie wskazuje na to, że mimo rozstania, pozostają w dobrych stosunkach. Niedawno Ignaczak komentował zdjęcie Wendzikowskiej z córką, teraz tym samym odwdzięczyła się dziennikarka. 

Pod zdjęciem z koleżanką z pracy zostawiła emotikonkę, którą można interpretować jako wyraz wsparcia.

Patryk Ignaczak, Katarzyna KrupaPatryk Ignaczak, Katarzyna Krupa Instagram.com/ignaczakpatryk

 Myślicie, że jeszcze się zejdą?

Zobacz wideo

EK