Selena Gomez pierwszy raz od ogłoszenia przerwy w karierze. Poruszające słowa. "Miałam wszystko, ale coś we mnie pękło"

Selena Gomez wróciła do mediów po trzech miesiącach nieobecności i od razu zgarnęła nagrodę na American Music Awards. W poruszającym przemówieniu odniosła się do swoich problemów psychicznych.

Selena Gomez pod koniec sierpnia postanowiła zrobić przerwę w karierze, aby zadbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Rok wcześniej wyjawiła, że choruje na toczeń, który może wywołać depresję i napady lękowe. Tak właśnie było w przypadku Gomez. W oświadczeniu opublikowanym przez "People" gwiazda wyznała, że przez najbliższe trzy miesiące planuje skoncentrować się na walce o zdrowie.

Podczas American Music Awards gwiazda wreszcie pojawiła się publicznie pierwszy raz po przerwie. Odbierając statuetkę dla najlepszej wokalistki, odniosła się do swoich problemów.

Można śmiało powiedzieć, że większość z was zna moje życie, czy mi się to podoba, czy nie. Musiałam zrobić przerwę, bo miałam wszystko, a coś we mnie pękło. Trzymałam się w ryzach do tego stopnia, żeby was nie zawieść, ale po drodze sama zawiodłam siebie - zaczęła.

Gomez zachęciła też fanów do tego, aby sami dbali o siebie i nie bali się prosić o pomoc w trudnych chwilach.

Muszę podziękować moim fanom, ponieważ jesteście tak lojalni, że nie wiem co zrobiłam, aby sobie na was zasłużyć. Ale jeśli też czujecie się złamani, pamiętajcie: nie musicie tacy być.
 

Emocjonalne przemówienie Gomez wzruszyło dosłownie wszystkich obecnych na gali. Kamera wyłapała między innymi reakcję Lady Gagi, która sama otwarcie przyznała się do depresji i nerwicy lękowej.

embed

Selenie gratulujemy odwagi i trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia

Zobacz wideo

MK

Więcej o: