Daniel Tracz żegna Adama Niedźwiedzia w "Top Model": Różnie między nami bywało. Fani koncentrują się na czymś innym. "Ale schudliście!"

Daniel Tracz wrzucił do sieci zdjęcie z jednego z pierwszych odcinków "Top Model". Dopiero ono pokazało jak bardzo uczestnicy zmienili się podczas programu.

Adam Niedźwiedź i Daniel Tracz, choć początkowo za sobą nie przepadali, mocno się zżyli podczas zaciętej rywalizacji w "Top Model". Trenujący sztuki walki Adam w ostatnim odcinku musiał pożegnać się z programem. Tracz postanowił pożegnać modela na Instagramie, gdzie przypomniał wspólne początki w "Top Model".

Początek i koniec naszych wspólnych przygód w programie. Bardzo miło było Cię poznać, Adam. Różnie między nami bywało, ale ważne, że teraz jest dobrze. A tak na marginesie to trzeba przyznać, że na dolnym zdjęciu we dwóch jesteśmy tacy, jak ten pan po prawej sam na górze #grubas @topmodelpolska #journey #changing #topmodelpolska - napisał pod kolażem.
 

Fani Daniela musieli mu przyznać rację - faktycznie przeszedł ogromną metamorfozę, która nie kończyła się jedynie na zmianie koloru włosów! Podobnie zresztą było z Adamem.

Ale schudliście!
Niesamowite jaka metamorfoza, u obu z was mega na korzyść. Oby tak dalej!! Powodzenia Daniel, oby w finale ;)
Strasznie się zmieniliście. Propsy, naprawdę! - pisali.

Zobaczcie naszą galerię metamorfozy modeli. Też widzicie różnice?

Zobacz wideo

MK