Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak rozstali się?! Muzyk wyprowadził się z mieszkania. "To raczej ostateczny koniec"

Patryk Ignaczak podobno nie mieszka już z Anną Wendzikowską. Jak podaje znajoma celebrytki, na którą powołuje się Fakt, para postanowiła się rozstać.

Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak tworzyli parę od trzech lat. Razem doczekali się także córki, która na świat przyszła niecały rok po tym, jak się poznali. Jak informuje Fakt, powołując się na anonimowe źródła, związek należy już do przeszłości, a muzyk wyprowadził się od dziennikarki.

Ich związek od dawna chylił się ku upadkowi. Kilka razy udawało się go uratować. Teraz to raczej ostateczny koniec. Patryk wyprowadził się z mieszkania Ani na Mokotowie - twierdzi znajoma Wendzikowskiej.

Od tego czasu Ignaczak podobno sypia w mieszkaniu kolegi, a Wendzikowska zaszyła się z córką w Beskidach. Podobno do spięć między parą dochodziło odkąd na świecie pojawiła się ich córka, Kornelia.

W domu zaczęło brakować im tematów do rozmów. Łączyła ich tylko córka i jedno miejsce zamieszkania - czytamy w Fakcie.

Domysłów nie chciała jednak potwierdzić sama zainteresowana. Na pytanie Faktu o to, czy doniesienia są prawdziwe, odpowiedziała jedynie:

Nie komentuję swojego życia prywatnego.

Jeszcze pod koniec sierpnia para była widziana na wspólnych wakacjach. Zdjęcia nie zapowiadały tego, że za chwilę zawisną nad nimi czarne chmury.

Zobacz wideo

MK