Ewelina Polak zagrała w "Pitbullu", pojawi się w "Ex na plaży". Co pokazuje na Instagramie? Duże piersi i ciało w tatuażach to dopiero początek

Ewelina Polak zagrała niewielką rolę w "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Od tego momentu często pojawia się na ściankach.

Ewelina Polak dzięki niewielkiej roli w "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" wdarła się na warszawskie salony i została nową celebrytką. Polak wyróżnia się nie tylko dużymi piersiami, imponującej wielkości ustami, ale też tatuażami, które pokrywają całe ciało i twarz. Do tego idealnie pasuje jej dość frywolny styl. Celebrytka stawia na bardzo odważne stylizacje, które zdecydowanie więcej odsłaniają niż zasłaniają.

Na jej Instagramie możemy zobaczyć zdjęcia w towarzystwie niemal całej ekipy z "Warsaw Shore". Szczególnie często pozuje na nich z Wojtkiem. Nieprzypadkowo więc już niebawem będzie można zobaczyć ją w programie "Ex na plaży".

Czym jeszcze zajmuje się Ewelina? Na jej profilu możemy wyczytać, że związana jest zawodowo z medycyną estetyczną. Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem botoksu, kwasu hialuronowego, a także makijaż permanentny.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.