Jennifer Lawrence na randce z nowym facetem. Internauci oburzeni: OBRZYDLIWE

Jennifer Lawrence i Darren Aronofsky są parą! Ekskluzywne zdjęcia paparazzi, które właśnie opublikował "Daily Mail", zelektryzowały sieć.

Plotki o tym, że Jennifer Lawrence ma romans z reżyserem Darrenem Aronofsky'm, krążyły już od dłuższego czasu. Fani nie chcieli wierzyć doniesieniom o romansie 26-letniej aktorki z o 21 lat starszym mężczyzną. A jednak! Serce ulubienicy USA skradł nie filmowy przystojniak, lecz charyzmatyczny artysta, reżyser takich filmów jak "Requiem dla snu" czy "Czarny łabędź". Wszelkie wątpliwości rozwiały zdjęcia paparazzi pary opublikowane przez "Daily Mail". 

No właśnie, pocałunki, spacer ulicami Nowego Jorku i rozanielony uśmiech Lawrence - to rozmiękczyło serca wszystkich. Prawie wszystkich.

Inna rzecz, którą zrobili, była obrzydliwa - dzielić się lizakiem?! Kto tak w ogóle robi?! - czytamy pełen odrazy komentarz dziennikarzy Refinery29. 

Nie no, nie przesadzajmy, lizak? Chyba wszystkimi zarazkami wymienili się już przy innej okazji:

Mimo wszystko, Twitter oszalał, gdy prawda o nowym związku wyszła na jaw. Fani aktorki zaczęli nagłaśniać informację w tempie błyskawicy.

Ale być facetem dziewczyny, którą kocha cały świat, to trudna sprawa. Darren trzymaj się! 

Zobacz wideo

ZI

Czy Jennifer Lawrence i Darren Jennifer Aronofsky pasują do siebie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.