Anna Lewandowska w ogniu krytyki. Poszło o... ortografię. "Dwa błędy w jednym słowie, Pani Piękna!". Odpowiada ostro

Anna Lewandowska często wdaje się w polemikę z internautami. Tym razem musiała się zmierzyć z krytyką ze względu na pisownię jednego wyrazu. Ta nie zrobiła na niej jednak dużego wrażenia.

Anna Lewandowska znalazła świetny sposób na jesienne chłody. Na Instagramie w kilku postach polecała swoim fanom ciepły napar z cytryną i imbirem, który, jak się dowiadujemy, lubi pić na dobry początek dnia.

Zacznijmy ten piękny dzień - napisała.
 

Ponieważ żona Roberta Lewandowskiego przebywa w Wielkiej Brytanii, post napisała po angielsku. Niestety, w jednym słowie zrobiła błąd, który szybko wytknęła jej jedna z fanek.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Screen z Instagram.com/annalewandowskahpba

Let's join English classes! Two mistakes in one word Mrs. Beautiful! :) - Zacznijmy uczyć się angielskiego! Dwa błędy w jednym słowie, Pani Piękna! :) - napisała.

Lewandowska nie pozostała jej dłużna i szybko odpowiedziała z przekąsem.

Pani Perfekcyjna? - odpisała.

Wpisu jednak nie zmieniła, co spodobało się innym.

Let's stop being a pain in the ass - Przestańmy być wrzodem na du**e.
Brawo Ty! Pomimo możliwości edycji posta, zostajesz przy swoim! To przykład tego, że nikt nie jest perfekcyjny i nie ma co tego ukrywać! SUPER, ANIA! - czytamy w komentarzach.

To nie pierwszy raz, kiedy Lewandowska wchodzi w dyskusję z internautami. Ostatnio musiała na przykład bronić swojego stanowiska w sprawie picia kawy w ciąży, a parę miesięcy temu walczyła z fanami, którym nie spodobał się sposób, w jaki reklamuje swoje batony.

Sprawdź poradnik: "Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską" z autorskimi przepisami i zestawami ćwiczeń >>

MK