18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie
dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Joanna Krupa z całkiem NAGIMI PIERSIAMI. To jej "strój" na Halloween. Potem się przebrała i było jeszcze ostrzej!

Podobno Halloween dzieli kobiety na dwie grupy: te, które się przebierają i te, które rozbierają. Joanna Krupa należy do tej drugiej.

Joanna Krupa Halloween traktuje jako okazję by wyglądać nieprzyzwoicie seksownie. Żadnych kościotrupów i czarownic, żadnego przerażającego makijażu twarzy. Kostium nie ma przerażać, ale obnażać. Podkreślić wszystkie atuty. Bo to jedna z nielicznych okazji, kiedy nikt nie ma prawa powiedzieć, że ktoś wyglądał tandetnie czy wulgarnie. Halloween to Halloween. Wszystkie chwyty dozwolone.

Polska modelka te zasady potraktowała niezwykle serio i zaprezentowała się w dwóch odważnych stylizacjach. Na piątkowej imprezie była kolorowym motylem. Mieniące się skrzydła, tiulowa spódnica i... na tym koniec. Nie, o niczym nie zapomnieliśmy. Krupa bowiem ograniczyła się do dolnej części garderoby, a od pasa w górę zaprezentowała imponujący makijaż ciała. Jesteśmy pełni uznania dla kunsztu artysty: szczególnie na opublikowanym przez modelkę filmie widać, z jaką precyzją został namalowany każdy detal na jej ciele.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Jednak to w sobotnim przebraniu Krupa przeszła samą siebie. Prześwitujące body, sutki zaklejone czarną taśmą, kozaki z lakierowanej skóry za kolano, dużo ćwieków, pejcz, obroża... Jak widać, dobrym miejscem na znalezienie halloweenowego stroju jest również sex shop :-).

WJ

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.