20-letnia gwiazda w PRZEPIĘKNEJ i prześwitującej kreacji. Ale stanik okazał się za mały na jej imponujący biust. Wszystko "wyszło" dołem

Bella Hadid znów znalazła się na językach wszystkich. Powód? Modelka pokazała się w tej odważnej kreacji i wyglądała w niej spektakularnie.

Bella Hadid sztukę zwracania na siebie uwagi <a class="art_link" href="http://">opanowała do perfekcji i doskonale wie, co założyć, by na następny dzień to o jej kreacji rozpisywały się media. Tak było i tym razem. Na imprezie Diora zdobywczyni tytułu Modelki Roku wyglądała niemal bezbłędnie. Co mamy na myśli? Dwuczęściowy zestaw w kropki od Diora skutecznie przyciągał wzrok za sprawą prześwitującego materiału, ale zbyt mały top odsłonił nieco więcej niż powinien (nieprzypadkowo ;)). Fani jej kobiecych kształtów z pewnością byli zachwyceni, bo Bella ma naprawdę piękny biust.

Całość dopełniły czarne szpilki w szpic, szalenie modny w tym sezonie choker i oryginalna torebka. Nic dziwnego, że zagraniczne media były pod wrażeniem stylizacji pięknej Belli. "Hollywood Life" nie mogło wręcz nacieszyć się jej widokiem:

Bella jest nie do zatrzymania. Na imprezie Diora wyglądała niewiarygodnie zjawiskowo!

Wtórowało mu "Etonline":

Bellissima, Bella Hadid!

Kreację wychwaliło też "The Sun":

Ta kreacja Hadid to kombinacja seksu i wyrafinowania!

Naszym zdaniem komplementy były jak najbardziej zasłużone. Zgadzacie się z nami?

<i>AW

Jak Wam się podoba kreacja Belli Hadid?