Eliza z "Warsaw Shore" schudła 20 kilo... w 2 miesiące! "Czy to jest realne?" I czy ZDROWE? "Wszystko pod kontrolą"

Eliza Wesołowska z pierwszej edycji "Warsaw Shore" pochwaliła się na Instagramie efektami diety i ćwiczeń. Odkąd urodziła drugą córkę, schudła już 20 kilogramów.

Eliza z "Warsaw Shore" dwa miesiące temu po raz drugi została mamą. Jako że jej partnerem jest Trybson, który zawodowo zajmuje się układaniem diet i treningów personalnych, można było przypuszczać, że celebrytka bardzo szybko powróci do formy sprzed ciąży. Niecałe trzy tygodnie temu Eliza chwaliła się, że udało jej się zrzucić 15 kilogramów. W sobotę natomiast poinformowała fanów, że straciła kolejne 5.

Dla wszystkich tych, którzy są pod wrażeniem jej metamorfozy, jest nadzieja. Gwiazda "Warsaw Shore" zapowiedziała bowiem, że na swoim kanale na YouTube będzie publikować filmy z ćwiczeniami. Czyżby Ewie Chodakowskiej rosła konkurencja?

Dzisiaj sobota - mój dzień ważenia. Minęły 2 miesiące od porodu. Nie ma 20kg i w końcu pozbyłam się tej felernej 6 z przodu. Idzie mi kilogram tygodniowo, także wszystko pod kontrolą. Chcę Wam pokazać ćwiczenia jakie wykonuję w domowych warunkach, ale muszę je jeszcze dopracować i będziecie mogli ćwiczyć ze mną. Wszystko będziecie mogli znaleźć na moim kanale na YouTube, dlatego SUBSKRYBUJCIE.
 

W komentarzach Eliza zaznaczyła, że aby osiągnąć upragnioną wagę, musi jeszcze zrzucić 4 kilogramy. Fani podziwiali jej determinację, o czym pisali w komentarzach.

Gratulacje Eliza, ja dzieci nie mam i mi się du*y ruszyć nie chce, szacunek.
Boże, jak ja Ci zazdroszczę, jak Ty to robisz! Śliczna z Ciebie mama.
Powiedz, czy karmisz piersią? Czy to jest realne? U mnie 4 miesiące po porodzie, a do wagi sprzed ciąży brakuje wciąż 4 kg i ani drgnie :( - pisali.

Jesteście pod wrażeniem?

Zobacz wideo

MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.