Kylie Jenner lubi odważne zdjęcia. Tym razem przesadziła? Ostra krytyka: Wyglądasz jak 14-letnia prostytutka. Odpowiada

Kylie Jenner jest królową mediów społecznościowych, na których publikuje mnóstwo - często wyzywających - zdjęć. Została za to ostro skrytykowana.

Kylie Jenner ma seksowne ciało, które chętnie eksponuje. Na Instagramie publikuje wiele odważnych zdjęć w dość prowokujących stylizacjach, które znacznie więcej odsłaniają niż zasłaniają. Niektóre z nich są na granicy dobrego smaku, co nie uszło uwadze jednego z internautów. Pod zdjęciem roznegliżowanej Jenner pozującej w stringach i w zalotnie podciągniętej koszulce, znalazł się następujący komentarz:

Kylie Jenner wygląda jak 14-letnia prostytutka.

Na odpowiedź gwiazdy nie trzeba było długo czekać:

Wydaje mi się, że wyglądam bardziej jak 19-letnia prostytutka.

Dystans? Dobra mina do złej gry? Nawet w zagranicznych mediach pojawiły się komentarze, że profil Kylie Jenner i zdjęcia, które na nim publikuje, aż same proszą się o takie komentarze.

Minusy sławy: profil Kylie w mediach społecznościowych niezaprzeczalnie naraża ją na nadużycia ze strony tak zwanych internetowych trollów. (...) Krągłości są zawsze na właściwym miejscu. Kylie wrzuca pikantne selfie, często też eksponuje na zdjęciach słynną pupę - komentuje "Daily Mail".

A Wy, co o tym myślicie?

AW