Jennifer Aniston ma dość ciągłej presji mediów? Nie komentuje plotek o rozwodzie, ale jej naszyjnik mówi więcej niż słowa

Naszyjnik Jennifer Aniston niesie przesłanie dla świata?

Jennifer Aniston znów "obrywa" przez Brada Pitta. Najpierw mąż dostarczył jej sporo zmartwień, gdy zostawił ją dla Angeliny Jolie, teraz - co jeszcze bardziej absurdalne - dlatego, że Angelina Jolie zostawiła jego. Aktorka odmawia konsekwentnie komentarzy, jednak i tak presja, aby powiedziała COKOLWIEK jest wręcz surrealistyczna.

Ale na tym nie koniec, bo ledwo media odpuściły temat ciąży Aniston, zabrały się za kolejny - kryzys w małżeństwie z Justinem Theroux. Rozwodu nie będzie, jednak aktorka najwyraźniej musi czuć na sobie "złe oko", skoro ostatnio założyła sporych rozmiarów amulet nazar.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Nazar, zwany też okiem Fatimy lub okiem proroka to amulet w formie szklanego koralika z namalowanymi koncentrycznymi kręgami. Jego zadaniem jest chronić właściciela przed "złym okiem", czyli nieżyczliwymi spojrzeniami, a w szerszym kontekście przed złorzeczeniem czy generalnie nieszczęściem, jakie mogą zgotować inni ludzie.

ZI