Media nie dają spokoju Jennifer Aniston. Chodzi o rozwód Pitta. Courtney Cox komentuje wkurzona: To W OGÓLE jej nie dotyczy!

Angelina Jolie i Brad Pitt się rozwodzą, ale nie tylko oni znaleźli się w centrum zainteresowania mediów. Mimowolnie ze sprawą łączona jest Jennifer Aniston, a to oburza zarówno jej męża jak i przyjaciół.


Szum medialny wokół Aniston niemal w ten sam sposób skomentował jej mąż, Justin Theroux. Uznał, że cała sytuacja jest nonsensowna.

Courtney Cox przyjaźni się z Jennifer Aniston od lat. Aktorki poznały się na planie serialu "Przyjaciele" i od tamtej pory mocno się wspierają. Aniston również teraz, kiedy znalazła się w centrum zainteresowania mediów w związku z rozwodem Brada Pitta, może liczyć na przyjaciółkę. Cox w wywiadzie z ETOnline.com powiedziała bez ogródek:

Myślę, że mówiąc o tym, niepotrzebnie to rozgrzebujemy. Ta sprawa w ogóle jej [Aniston - przyp. red] nie dotyczy.
Istnieje ogromne zapotrzebowanie na śmieciowe newsy, choć nikt się nie przyznaje, że je czyta. Ale przecież dlatego tyle ich powstaje, bo się sprzedają. Tymczasem na świecie dzieje się tyle ważniejszych rzeczy - podsumował aktor w rozmowie z "Business Insider".

Aniston i Pitt byli małżeństwem w latach 2000-2005. Sama aktorka do tej pory nie zabrała głosu w kwestii rozwodu byłego męża. I trudno się dziwić.

Więcej o: