Jennifer Aniston na randce z Justinem Theroux. Kryzys? Te zdjęcia mówią wszystko

Jennifer Aniston i Justin Theroux byli widziani w drodze do nowojorskiej restauracji. Ich zachowanie nie wskazuje na to, żeby rozwód Brangeliny wpłynął na ich związek.

Jennifer Aniston od niedawna znowu jest bacznie obserwowana przez fotografów. Wszystko ze względu na rozpad małżeństwa Angeliny Jolie i Brada Pitta . Cały świat zastanawia się, jak rozwód jej byłego męża wpłynął na gwiazdę "Przyjaciół".

Podobno aktorka bardzo przejmuje się oskarżeniami, które mówią, że Pitt znęcał się nad swoimi dziećmi. Wbrew temu, o czym marzą miliony, nie ma raczej szans na to, że Aniston i Pitt do siebie wrócą. Gwiazda była ostatnio widziana na randce ze swoim mężem, Justinem Therouxem . Para wyszła z restauracji, mocno trzymając się za ręce. Widać, że są razem bardzo szczęśliwi. Zdjęcia były głośno komentowane przez zachodnie media.

Najlepsza zemsta! Jennifer Aniston trzyma za rękę Justina Theroux podczas randki w Nowym Jorku, po wybuchu skandalu z rozwodem Brangeliny - czytamy na "Daily Mail".

 

Jak widać, najnowsze, zdementowane już plotki o tym, że i oni przeżywają kryzys, są wyssane z palca. Na kolejny głośny hollywoodzki rozwód nie ma najmniejszych szans.

MK