Maciej Zień wraca po aferze. Na ściance wiele wzruszeń. Jedna z gwiazd się popłakała!

Maciej Zień zorganizował pierwszy pokaz od głośnego skandalu z zeszłego roku, kiedy został oskarżony przez wspólników o zawłaszczenie części kolekcji i kilkudziesięciu tysięcy złotych. Zaproszone gwiazdy nie kryły poruszenia.

Maciej Zień wraca na polskie salony po głośnym konflikcie ze wspólnikiem, który oskarżył go o kradzież części kolekcji i kilkudziesięciu tysięcy złotych. Było to wielkie wydarzenie nie tylko dla niego - zaproszone gwiazdy okazywały mu dowody oddania i wsparcia na ściance. Aneta Kręglicka nie kryła wzruszenia. Wśród gości znaleźli się inni polscy projektanci, Łukasz Jemioł i Tomasz Ossoliński.

>>>> ZOBACZ ZDJĘCIA

W zeszłym roku Maciej Zień zamieszkał na stałe w Brazylii, skąd pochodzi jego mąż. W czerwcu na Facebooku Spółki Zień pojawiło się oświadczenie, w którym podano bardziej sensacyjne powody wyjazdu - mogliśmy w nim przeczytać, że po planowanym końcu urlopu Zień "nie pojawił się w siedzibie Spółki", wcześniej "zabierając część kolekcji oraz kilkadziesiąt tysięcy złotych w gotówce bez zgody i wiedzy Spółki, pozostawiając Spółkę w bardzo dużym zadłużeniu". Projektant nazwał oskarżenia pomówieniami, twierdził, że Spółka zalega mu z płatnościami, a winą za cała aferę obarczył wspólnika. który chciał go oczernić i "przejąć kontrolę nad marką".

We wrześniu Zień przeprosił za te słowa, tłumacząc, że działał pod wpływem emocji.

Oświadczam, iż przedstawione przeze mnie zarzuty wobec Józefa Kosiorka były bezpodstawne i nieprawdziwe oraz formułowane pod wpływem impulsu, wynikającego ze znalezienia się w bardzo trudnej sytuacji życiowej i zawodowej.Jest mi bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji i traktuję niniejsze przeprosiny jako formę zadośćuczynienia wobec mojego Wspólnika  - napisał na Facebooku.

EK

Więcej o: