Maja Bohosiewicz chwali się pokojem syna. Jest coś jeszcze. Ups. Przez przypadek zdradziła też jego IMIĘ

Maja Bohosiewicz pochwaliła się na Instagramie pokojem dziecięcym, przygotowanym dla jej syna. Przypadkowo zdradziła też imię, ale szybko się o tym zorientowała.

Maja Bohosiewicz wielokrotnie zapowiadała, że nie będzie epatować swym macierzyństwem w mediach, ale słowa nie dotrzymała. Co prawda, na jej profilu nie pojawia się aż tyle zdjęć pociech, co u innych młodych mam, jednak i tak jest ich sporo. Gwiazda najpierw pokazała wózek , potem nosidełko, aż w końcu samego syna i to w całej okazałości. Nadeszła więc pora na pochwalenie się pokojem dziecięcym i... imieniem dziecka.

Aktorka nie chciała chyba jednak na raz zdradzać tak wiele, bo po chwili zdjęcie na Instagramie zostało podmienione. Teraz widzimy tylko kawałek ostatniej litery imienia, "Y".

 

Wnętrze utrzymane jest w błękicie i bieli, a łóżeczko ozdobione jednorożcami. We wcześniejszym poście można też było zobaczyć, co wisi na ścianie. Był to napis, który układał się w męskie imię. Jakie? Zachary. Nam udało się je jeszcze zobaczyć. Wygląda na to, że właśnie tak Bohosiewicz nazwała swego syna.

Musimy przyznać, że brzmi dość oryginalnie. Też tak sądzicie?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.