Małgorzata Foremniak i Kamilla Baar na premierze w tym samym zestawie. Było o włos od wpadki! Ale im udało się z tego wybrnąć

Małgorzata Foremniak i Kamilla Baar korzystają z usług tego samego stylisty? Być może! Na czwartkowej premierze wystąpiły w bardzo podobnych stylizacjach.

Małgorzata Foremniak i Kamilla Baar zjawiły się w czwartek na premierze filmu "Sługi boże". Właśnie wtedy wyszło na jaw, że aktorki mają bardzo zbliżone wyczucie stylu! Obie bowiem miały na sobie bardzo podobne spodnie z lampasem - Foremniak bordowe, a Baar czarne w kropki. Choć niektórzy mogliby to zinterpretować jako wpadkę, gwiazdy zupełnie się tym nie przejęły i do zdjęć pozowały razem.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Być może inaczej byłoby, gdyby obie zaprezentowały się w identycznym komplecie. A była taka szansa! Okazuje się, że Foremniak ma w swojej garderobie dokładnie taki sam zestaw, w jakim pokazała się Baar. Właśnie w nim widziana była na premierze spektaklu "Być jak Elizabeth Taylor" w Teatrze Emka zaledwie tydzień wcześniej. Do ciemnego kostiumu aktorka dobrała wtedy zaokrąglone czółenka i broszkę w kształcie róży. Baar podeszła do stylizacji nieco luźniej i zrezygnowała z rzucających się w oczy dodatków.

Która z aktorek nosiła ten zestaw lepiej? Zagłosujcie w naszej sondzie!

MK

Małgorzata Foremniak czy Kamilla Baar - która wyglądała lepiej w ciemnym kostiumie w kropki?
Więcej o:
Komentarze (5)
Małgorzata Foremniak i Kamilla Baar na premierze w tym samym zestawie. Było o włos od wpadki! Ale im udało się z tego wybrnąć
Zaloguj się
 • Gość: koko

  Oceniono 13 razy 13

  To jest ten sam zestaw ??????????????? nawet stevie wonder by je odroznil...

 • Gość: Malgo

  Oceniono 6 razy 6

  To jakis zart?

 • Gość: kiwi

  Oceniono 9 razy 3

  Matko, ta Baar wygląda jak własna babcia.

 • Gość: Zorza58

  Oceniono 8 razy -4

  Co tam zestaw popatrzcie na ywarz p.Foremniak dobrze ze glosu nie poprawila
  Bo bysmy jej nie rozpoznali

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX