Małgorzata Foremniak i Kamilla Baar na premierze w tym samym zestawie. Było o włos od wpadki! Ale im udało się z tego wybrnąć

Małgorzata Foremniak i Kamilla Baar korzystają z usług tego samego stylisty? Być może! Na czwartkowej premierze wystąpiły w bardzo podobnych stylizacjach.

Małgorzata Foremniak i Kamilla Baar zjawiły się w czwartek na premierze filmu "Sługi boże". Właśnie wtedy wyszło na jaw, że aktorki mają bardzo zbliżone wyczucie stylu! Obie bowiem miały na sobie bardzo podobne spodnie z lampasem - Foremniak bordowe, a Baar czarne w kropki. Choć niektórzy mogliby to zinterpretować jako wpadkę, gwiazdy zupełnie się tym nie przejęły i do zdjęć pozowały razem.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Być może inaczej byłoby, gdyby obie zaprezentowały się w identycznym komplecie. A była taka szansa! Okazuje się, że Foremniak ma w swojej garderobie dokładnie taki sam zestaw, w jakim pokazała się Baar. Właśnie w nim widziana była na premierze spektaklu "Być jak Elizabeth Taylor" w Teatrze Emka zaledwie tydzień wcześniej. Do ciemnego kostiumu aktorka dobrała wtedy zaokrąglone czółenka i broszkę w kształcie róży. Baar podeszła do stylizacji nieco luźniej i zrezygnowała z rzucających się w oczy dodatków.

Która z aktorek nosiła ten zestaw lepiej? Zagłosujcie w naszej sondzie!

MK

Małgorzata Foremniak czy Kamilla Baar - która wyglądała lepiej w ciemnym kostiumie w kropki?