Sasha Strunin wraca. Pamiętacie ją? Romans z Najmanem, okładki "CKM-ie". Teraz zmiana o 180 stopni!

Sasha Strunin wraca po latach nieobecności w show-biznesie. Piosenkarka przeszła sporą metamorfozę.

Sasha Strunin swoją karierę muzyczną rozpoczęła w 2005 roku. Dała się poznać jako dość wulgarna w sposobie ubierania i skandalizująca gwiazdka muzyki pop. Właśnie ukazały się jej najnowsze zdjęcia, z planu do nowego teledysku. Kto by przypuszczał, że TAK się zmieni.

ZOBACZ, JAK DZIŚ WYGLĄDA >>>

Strunin ma dziś 27 lat. Jeśli chodzi o wygląd, a właściwie o sam aspekt fizyczny, to faktycznie niewiele się zmieniła. Wydaje się, że nabrała nieco bardziej kobiecych kształtów, nadal jednak widać w niej dawną eteryczną blondynkę. W jej przypadku metarmofoza dokonała się na innych płaszczyznach. Należy to bezwzględnie poczytywać za sukces, jeżeli przypomnimy sobie, jakim wizerunkiem legitymowała się ostatnio.

Strunin, na początku wokalistka zespołu Jet Set, potem artystka solowa, urodziła się w 27 października 1989 w Leningradzie. Ma polskie korzeniach po pradziadkach. Prababcia wywodzi z polskiej rodziny szlacheckiej Stankiewiczów. Rodzice wokalistki są śpiewakami operowymi. W 1992 roku Rosjanin Igor Strunin i Ukrainka Wita Nikołajenka przenieśli się wraz z 3-letnią córką do Poznania, gdzie podpisali kontrakt z Teatrem Wielkim im. Stanisława Moniuszki.

Muzyką interesowała się od najmłodszych lat. Brała udział w rozmaitych konkursach wokalnych i festiwalach, a potem jako nastolatka w "Idolu". W 2005 rozpoczęła współprace z zespołem The Jet Set. Zdobyli razem Superjedynkę oraz statuetki Eska Music Award i VIVA Comet Award. W 2008 reprezentowała Polskę na konkursie Eurowizji w Helsinkach, niestety bez sukcesów.

 

Od 2009 roku Sasha Strunin rozwijała karierę solową. Wokalistka dwa razy rozebrała się dla "CKM-u", zarówno na scenie jak i na salonach występowała jedynie w bardzo wyuzdanych strojach. W wywiadach nie krępowała się opowiadać o seksie, czy nawet swoim dziewictwie. Wzięła udział w "Big Brotherze", gdzie podobno nawiązała romans z o 10 lat starszym Marcinem Najmanem.

A co ze Strunin dzieje się teraz? Wokalistka stroni od skandali. W 2013 roku skończyła studia na Wydziale Fotografii Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu,a jej pracę dyplomowej prezentowano na wystawie "Podświadomość zdarzeń" w Galerii Spokojna przy ASP w Warszawie. Zaczęła romans z jazzem. 14 października wyjdzie jej nowa płyta "Woman In Black", która powstała dzięki artystycznej opiece kompozytora i producenta Gary'ego Guthmana (współpracował z takimi gwiazdami jak Tony Bennett, Aretha Franklin, Tom Jones czy Bee Gees). Mowy nie ma też o miłosnych skandalach. W 2015 poinformowała na swoim Facebooku, że zaręczyła się z Markiem Szumskim.

ZI

Więcej o:
Komentarze (14)
Sasha Strunin wraca. Pamiętacie ją? Romans z Najmanem, okładki "CKM-ie". Teraz zmiana o 180 stopni!
Zaloguj się
 • Gość: bolo

  Oceniono 26 razy 10

  Styl tępej lodziary bardziej do niej pasował

 • Gość: Fgj

  Oceniono 12 razy 4

  To jej czas. Piękna i utalentowana dziewczyna.

 • Gość: eend

  Oceniono 6 razy 2

  Szkoda bo niesłychanie zbrzydła a była taka ładna ....

 • Gość: anty_lans

  Oceniono 8 razy 2

  zupelnie nie kojarze, to gwiada jednego przeboju ? a moze zadnego przeboju w ogole nie bylo ?

 • Gość: Buba

  Oceniono 5 razy 1

  jak będzie tyła w tym tempie, to niedługo będą dwie sasze. rozmnoży się poprzez mitozę!

 • Gość: Gargamel

  Oceniono 7 razy 1

  Piekny glos

 • pan.malowany

  Oceniono 21 razy 1

  Chooj kogo obchodzi jakas zdzira

 • Gość: pavise

  Oceniono 17 razy 1

  Widać , że podobnie jak Farna, jedzenia nie marnuje dziewczyna. Jeszcze trochę i całego CKMa zajma jej 2 fotki ;p

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX