Agnieszka Kaczorowska po przytyciu unikała obcisłych kreacji. Wreszcie wraca SEKSBOMBA. Pupa marzenie!

Agnieszka Kaczorowska ściągnęła na siebie całą uwagę fotoreporterów, gdy pojawiła się na ściance w pięknej sukni projektu Violi Piekut.

Agnieszka Kaczorowska w poprzednim sezonie pożegnała się z "Tańcem z Gwiazdami"  . Od tego czasu zaczęło się mówić, że tancerka nieco przybrała na wadze, między innymi ze względu na to, że bohaterka, w którą wciela się w "Klanie" , zaszła w ciążę. Tymczasem kiedy w poniedziałek aktorka pojawiła się na urodzinach portalu LukeBook.pl, po dodatkowych kilogramach nie było żadnego śladu!

Gwiazda "Klanu" wybrała na tę okazję piękną szmaragdową suknię od Violi Piekut , która podkreśliła jej zgrabną figurę. Serialowa Bożenka wyglądała tego wieczoru świetnie, i tak samo się czuła, o czym poinformowała fanów na Instagramie.

Viola Piekut, mówiłam Ci już, że jesteś niezawodna? W duecie z Agatą Szpejną [odpowiedzialną za fryzurę - przyp. red.] sprawiłyście, że czułam się wyjątkowo - napisała pod zdjęciem. 
 

Za to zdjęcie Kaczorowska zebrała ogromną falę pozytywnych komentarzy. Wszyscy jednogłośnie zachwycali się jej wyglądem.

Kwitniesz!:)
Perfect
Ślicznie wyglądasz - pisali fani pod zdjęciem.

A co Wy sądzicie o stylizacji Agnieszki Kaczorowskiej?

MK

Więcej o: