Małgorzata Rozenek bierze ślub już w tę sobotę. Jaką będzie miała suknię? Mamy kilka propozycji

Już w tę sobotę Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan powiedzą sobie tak. Najwięcej emocji budzi oczywiście kreacja panny młodej (wybacz Radku). Czekając na pierwsze zdjęcia, puściliśmy wodze fantazji i oto, co z tego wyszło.

Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana będzie wielkim towarzyskim wydarzeniem, bo na ceremonii i weselu mają pojawić się najważniejsze osoby ze świata show-biznesu. Poza tym wszyscy umierają z ciekawości, jak znana z umiłowania do perfekcyjnych przyjęć i kreacji Rozenek, zorganizuje swój wielki dzień.

Najwięcej ciekawości budzi oczywiście suknia ślubna (a jakże!). O tym, jak będzie wyglądać, mówi się już od dłuższego czasu. Padało wiele nazwisk projektantów, którzy mieli się podjąć zaspokojenia wyśrubowanych wymagań panny młodej, wymieniano wiele koncepcji. Ulegliśmy tej przedślubnej atmosferze i długo rozmyślaliśmy nad tym, jak mogłaby wyglądać jej kreacja. A oto i efekty naszej niefrasobliwej zabawy:

ZOBACZ, SUKNIE ŚLUBNE ROZENEK >>>

A teraz zejdźmy na ziemię i przejdźmy do rzeczy, które o sukni wiadomo w 99,99% Jedną z kreacji ma zaprojektować Eva Minge. Znana ze spektakularnych pomysłów projektantka zdradziła :

Suknie tego typu to misterne dzieła sztuki, które powstają miesiącami. Są szyte ręcznie i misternie zdobione. Nie chcemy przepychu i blichtru, więc szukam formy, w której Małgorzata będzie czuła się wyjątkowo pięknie, a ja będę szczęśliwa szczęściem mojej klientki - powiedziała Minge w rozmowie z "SE".

Znacznie więcej zdradziła natomiast główna zainteresowana, czyli Małgorzata Rozenek :

Zobacz wideo

Ciekawe, co powiedziałaby o naszych propozycjach :) A Wam, która podoba się najbardziej?

ZI

Która suknia dla Małgorzaty Rozenek podoba Ci się najbardziej?