Halina Mlynkova i Leszek Wronka mają kryzys? Gwiazda wreszcie komentuje. "Obiecaliśmy sobie, że..."

Halina Mlynkova i Leszek Wronka wreszcie skomentowali plotki o kryzysie. Zobaczcie, czy było w nich choć trochę prawdy.

Halina Mlynkova szykuje się do wydania nowej płyty. Właśnie dlatego postanowiła wróćić na salony. Kilka dni temu piosenkarka pojawiła się na imprezie Flesz Fashion Night. Choć od pewnego czasu mówiło się o kryzysie w małżeństwie, gwieździe towarzyszył jej mąż, Leszek Wronka.

Już z mowy ciała dało się wywnioskować, że pogłoski o problemach w związku są mocno przesadzone. Ostatecznym potwierdzeniem był jednak wywiad, który przeprowadziła z parą tego wieczoru Agnieszka Jastrzębska. Dziennikarka wprost spytała o to, czy faktycznie nad ich małżeństwem zawisły ciemne chmury.

Musi być dobrze, ponieważ tak żeśmy założyli i takie będziemy mieć całe życie, będziemy szczęśliwi. Jak mówiliśmy sobie "tak", obiecaliśmy sobie, że będzie dobrze, na ślubnym kobiercu, to teraz tak musi być już do końca życia. A że to już jest drugi raz, to już na zawsze, prawda kochanie? - powiedziała Mlynkova.
Zgadzam się w stu procentach - dodał producent.

Wszyscy fani pary mogą więc odetchnąć z ulgą. Rozwodu tej dwójki prawdopodobnie się nie doczekamy.

MK

Więcej o:
Komentarze (4)
Halina Mlynkova i Leszek Wronka mają kryzys? Gwiazda wreszcie komentuje. "Obiecaliśmy sobie, że..."
Zaloguj się
 • morgana50

  Oceniono 3 razy 3

  uuu !! jak pary tak OSTENTACYJNIE udowadniają w mediach swoją miłość, tym bliżej jest do rozstania, niestety ... 'szołbiz' już to niejednokrotnie udowodnił...

 • Gość: ja

  Oceniono 1 raz 1

  ha ha HA HA wiedziałam zanim ślub wzieła ,.... ten rozgłos ufffffff jejku kochamy sie nie widać to rzeba trabic na lewo i prawo......ble

 • Gość: anty_lans

  0

  kim sa fani tej pary ?

 • pannamigootka

  Oceniono 1 raz -1

  Pani Halina po prostu zapomniała ufarbować odrosty na blond i stąd ten delikatny kryzysik w małżeństwie ale potem poszła do fryzjera , zrobiła się na bóstwo i po kryzysie . I tak do kolejnych odrostów ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX