Anna Lewandowska chwali się sesją w mini. Internauci: Nogi po retuszu. OSTRA odpowiedź

Anna Lewandowska słynie z perfekcyjnej sylwetki, która jest efektem intensywnych treningów i zdrowej diety. Wielu zaczęło jej jednak zarzucać, że w sesjach zdjęciowych za bardzo korzysta z pomocy grafików.

Anna Lewandowska ostatnio ruszyła z własną marką żywności i suplementów Foods by Ann, a na jej profilu pojawiły się efekty z sesji zdjęciowej, promującej ten nowy projekt. Lewandowska wyglądała na nich jak zwykle bardzo zgrabnie, ale część internautów zarzuciło jej, że to, co widzimy na zdjęciach znacznie odbiega od rzeczywistości:

 
Zdjęcie ocieka Photoshopem. Prosimy nie ściemniać...
Trafna uwaga. "Kochaj swoje nogi" a potem takie coś.

Na reakcję Ani Lewandowskiej nie trzeba było długo czekać:

Proszę stuknąć się kilka razy w główkę... Zanim Pan będzie gadał... Ale potraktuję to jako komplement.

I tak zaczęła się dyskusja:

Widzieliśmy na portalach plotkarskich prawdziwe nieretuszowane zdjęcia, dlatego nie dziwne, że tyle osób uważa zdjęcia z profili za retuszowane. Na konferencji twarz Pani Ani też nie wyglądała tak pięknie, jak na tutejszych zdjęciach.
Zgadzam się! Pracuje ponad 7 lat w web design i graphics design. Zdjęcie po ostrym retuszu.... Szkoda, że tak wygląda współczesna motywacja...

W wymianę zdań włączyła się też autorka zdjęcia, Marta Wojtal:

Kochani jestem autorem zdjęcia. Nie często zdarza mi się odpowiadać na komentarze w internecie, ale fala hejtu mnie poruszyła. Zapraszam niedowiarków na wykupienie sesji zdjęciowej.

A Wy, co o tym sądzicie?

AW

Zobacz wideo
Więcej o: