Kim Kardashian zawsze lubiła prześwity, ale tego jeszcze nie widzieliście. SERIO. "Próbuje zapoczątkować bardzo ryzykowny trend"

Kim Kardashian uwielbia szokować wyglądem. Nawet gdy zakłada ubrania, które eksponują każdy detal jej ciała, pewność siebie aż z niej kipi.

Kim Kardashian na każdym kroku podkreśla, jak dumna jest ze swojego ciała, które udało jej się doprowadzić do doskonałej formy po ciąży. Choć nigdy nie nosiła specjalnie skromnych ubrań, dopiero teraz pozwala sobie na takie, które całkowicie eksponują jej nową sylwetkę.

We wtorek celebrytka wybrała się w Nowym Jorku na koncert swojego męża, Kanye Westa . Jak zwykle towarzyszyły jej całe tłumy gapiów i fotografów. Kardashian nie czuła się jednak ani trochę skrępowana, mimo że kreacja, którą wybrała na ten wieczór, była wyjątkowo odważna. Srebrna prześwitująca sukienka całkowicie odsłoniła piersi gwiazdy. Stylizacja Kardashian była głośno komentowana za granicą.

Kim Kardashian zdecydowanie wykorzystuje trasę koncertową Kanye Westa, żeby ściągnąć uwagę na swoje gorące ciało i "unikalne" wyczucie mody - czytamy na "Toofab".
Wygląda na to, że Kim próbuje zapoczątkować bardzo ryzykowny trend - osądziło "Daily Mail".

Oj, zdecydowanie. Ale szanse na to, że się przyjmie, są raczej nikłe.

Zobacz wideo

MK