Renee Zellweger na premierze "Bridget Jones 3". Botoks? O tym, jak wygląda, ZNÓW jest głośno

Renee Zellweger w wielkim stylu powróciła jako Bridget Jones. Jak aktorka prezentowała się na premierze filmu? Media znów skupiły się na jej wyglądzie. Tym razem nie brakowało pochwał.

Renee Zellweger w październiku 2014 roku wywołała spore zamieszanie. Gdy przyszła na jedną z imprez, trudno było ją poznać. Media rozpisywały się na temat jej braku umiaru w korzystaniu z zabiegów medycyny estetycznej. Od tego czasu cały świat bacznie przyglądał się 47-letniej aktorce, doszukując się kolejnych zmian.

Zellweger od roku pracowała na planie najnowszej części przygód Bridget Jones. Fani kultowych "Dzienników" z niepokojem wyczekiwali na pierwsze zdjęcia z produkcji, bojąc się, że bohaterka filmu nie będzie już przypominać tej sprzed lat.

W poniedziałek odbyła się wreszcie premiera filmu "Bridget Jones 3". Czy kinomani mogą odetchnąć z ulgą? Zdecydowanie tak! Na czerwonym dywanie Renee Zellweger prezentowała się zjawiskowo w granatowej sukni z jesiennej kolekcji domu mody Schiaparelli. Widać też, że z zabiegów kosmetycznych korzysta z głową.

Świetne samopoczucie i wygląd aktorki nie umknął zachodnim mediom, które zachwycały się tym, jak wypadła na czerwonym dywanie po sześciu latach przerwy od kina.

Wygląda świetnie! Weteranka wśród gwiazd upięła swoje falujące włosy, odsłaniając młodzieńczą cerę, którą podkreśliła jedynie naturalnym makijażem. Wszystkie oczy były skierowane na piękną Renee, która tak realistycznie wciela się w postać Bridget Jones - czytamy na "Daily Mail".

Miejmy nadzieję, że Zellweger nie powróci do starych nawyków. A jak Wam się podoba? Zagłosujcie w naszej sondzie!

MK

Co sądzisz o wyglądzie Renee Zellweger?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.