"Taniec z Gwiazdami". Agnieszka Kaczorowska elegancka jak nigdy. Ale spójrzcie na makijaż! Kto go robił? Tego się nie spodziewaliście

"Taniec z Gwiazdami". Agnieszka Kaczorowska odwiedziła "Taniec z Gwiazdami". Na widowni programu prezentowała się bardzo elegancko.

"Taniec z Gwiazdami". Agnieszki Kaczorowskiej nie zobaczymy już na parkiecie, co nie oznacza, że rozstała się z show na dobre. W pierwszym odcinku programu gwiazda pojawiła się na widowni, by wspierać nowych uczestników. Jak na siebie wyglądała dość skromnie. Aktorka postawiła na modne w tym sezonie czarne spodnie typu kuloty, które zestawiła z połyskującą bluzką. Całość dopełniły klasyczne szpilki w cielistym kolorze i elegancka kopertówka.

Co ciekawe, na tę okazję Kaczorowska pomalowała się sama, a efektami swojej pracy od razu pochwaliła się na Instagramie. Okazało się, że zdała nawet podstawowy egzamin ze sztuki makijażu. Jak napisała:

ZDAŁAM !! Zdałam mini egzamin z make'upu u @kolorowekredki. Tak się pomalowałam i jadę na pierwszy odcinek @tanieczgwiazdami. Kochani, a Wy jeśli macie jakiekolwiek pytania do mnie to zapraszam na bloga (LINK w opisie profilu), gdzie możecie komentować... JA nagram potem dla Was Q&A vol.2.
 

Fani byli zachwyceni i zasypali ją komplementami:

Piękny makijaż!
Super Aga!
Uśmiech i oczy, uwielbiam Twoje makijaże!
Piękna i utalentowana.
Hipnotyzujące!

Trzeba przyznać, że gwiazda ma pod tym względem duży talent. Też tak myślicie?

Kaczorowska wzięła udział w aż czterech edycjach programu "Taniec z Gwiazdami", a na jej koncie znalazła się nawet Kryształowa Kula, którą wygrała tańcząc z aktorem Krzysztofem Wieszczkiem. 

AW