"Projekt Lady". Angelika Karwowska już znalazła pracę. Nie zgadniecie u kogo! "Staż marzenie"

"Projekt lady". Angela Karwowska była jedną z najsympatyczniejszych uczestniczek popularnego show. Po programie dostała ogromną szansę.

"Projekt Lady". Angelika Karwowska co prawda nie wygrała "Projektu Lady", ale tak jak pozostałe uczestniczki przeszła nie lada metamorfozę, a program otworzył przed nią nowe możliwości. Jedną z nich jest staż u... mentorki show, Tatiany Mindewicz-Puacz, która poza znajomością dobrych manier, zajmuje się też prowadzeniem kampanii społecznych. Jednym z jej projektów jest akcja "Uważaj na kleszcze". To właśnie przy nim będzie pomagać Angelika. Tą wspaniałą wieścią pochwaliła się sama Tatiana na Facebooku:

Ukochane kampanie społeczne, kradną dzisiaj moją tablicę!!! Liczę na Waszą aktywność, równie intensywną jak przy filmikach oraz Task Force ConsultingNews 3N: Nowa Stażystka, Nowa Kampania, Najlepszy Team! Jak wiecie, poza rozwojem osobistym i biznesowym, moją olbrzymią pasją są kampanie społeczne. Właśnie wystartowała realizowana dla GISu kampania „Uważaj na kleszcze!" (...). W zespole TFC kampanie koordynowały Monika Sokołowska i Adela Ostaszkiewicz, wzmocnione w ostatnich dniach przez nową stażystkę... Angela Karwowska.

Fani programu szybko zareagowali i nie kryli zachwytu wiadomością:

Serce się raduje. Promieniejecie kobiety, zupełne przeciwieństwo mojego dzisiejszego zaangażowania w pracy.
Haha uwielbiam Andżelikę!
Super. Andżelika jest młoda, pełna energii i na pewno da z siebie wszystko w pracy. Mnie imponuje jej znajomość języków obcych. Trzymam kciuki za powodzenie kampanii, a nowej stażystce życzę samych sukcesów!
Andzia jest najlepsza!
Staż u pani Tatiany, marzenie! GO ANGELA!

Angelika przed programem próbowała swych sił w telewizji i pojawiła się nawet w jednym z odcinków serialu telewizji Polsat "Słoiki". Dlatego jej nowe zajęcie jest miłym zaskoczeniem.

Ciekawe, jak poradzi sobie na stażu? My trzymamy za nią kciuki.

AW

Zobacz wideo