Księżna Kate i książę William w Kornwalii bawili się w PUBIE. Ciąża? OBCISŁA sukienka nie pozostawia złudzeń

Księżna Kate i książę William udali się do Kornwalii, gdzie mieli okazję poznać lokalną społeczność. Wśród rozrywek znalazło się między innymi... nalewanie alkoholu.

Księżna Kate co chwilę staje się ofiarą kolejnych plotek na temat swojej ciąży. Zaledwie wczoraj świat żył informacją, że żona księcia Williama spodziewa się dziecka. Jednak zdjęcia, jakie zrobiono parze w czwartek w Kornwalii jednoznacznie mówią o tym, że żadnej ciąży na razie nie widać.

Książęca para wybrała się do Kornwalii na dwudniową wycieczkę, aby poznać lokalne przedsiębiorstwa, organizacje i fundacje charytatywne. Udało im się nawet odwiedzić jeden z miejscowych pubów, gdzie księżna uczyła się nalewać cydr. Widać, że ten punkt wycieczki sprawił im największą przyjemność.

W prostej jasnej sukience marki Lela Rose księżna Kate odsłoniła swoją szczupłą jak zwykle talię, dając do zrozumienia, że rodzina królewska prawdopodobnie na razie się nie powiększy. Możemy mieć jednak pewność, że to nie powstrzyma tabloidów od tworzenia kolejnych plotek na ten temat.

Zobacz wideo

MK

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.