David Beckham z córką na lotnisku. Pedicure (!) Harper jest super, ale jeszcze lepsze to, co niesie David. Dobrze widzimy?!

David Beckham razem z Victorią i synami wrócił do Londynu z wakacji w LA. Na lotnisku prowadził za rękę małą Harper, która jest prawdziwym oczkiem w głowie swojego taty. Ten duet znowu nas rozczulił.

David Beckham i Harper to jeden z naszych ulubionych duetów showbiznesu. 5-latka na lotnisku trzymała tatę za rękę, a zagraniczne media doceniły oczywiście jej strój. Bezbłędna stylizacja? Mało powiedziane. Naszą uwagę zwrócił też pedicure dziewczynki (niebieskofioletowy odcień, prawdziwy hit sezonu!) oraz jej przepiękne długie włosy.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Jest i zabawka - blond lalka. Myślicie, że zgubiła buta? Nie, nie! Dumny tata oprócz plecaczka córeczki niesie... miniaturowy wózek inwalidzki. Wszystko przez to, że lalka Harper wyraźnie ucierpiała i jej noga jest w gipsie. 

Jak widać mała Harper ma nową ulubioną zabawkę, z którą nie rozstaje się nawet w samolocie. Urocze? W jej przypadku zawsze!

Zobacz wideo

JM

Więcej o: