18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Kaja Śródka nie założyła stanika, zaświeciły światła i... Tak, CAŁE PIERSI były na widoku

Kaja Śródka stała się główną gwiazdą pokazu Badury. Na jej przykładzie przekonaliśmy się, jakie profity może przynieść noszenie bielizny.

Kaja Śródka była jednym z gości środowego pokazu kolekcji Badury. Choć zwykle stylistka i projektantka nie wyróżnia się na tle innych gwiazd, tym razem nie sposób było jej przeoczyć. Wszystko przez brak bielizny. Gdyby Śródka włożyła stanik, błyski fleszy nie okazałyby się takim problem. Niestety (stety?), biustonosza nie było, za to wszyscy mogli zobaczyć biust byłej dziewczyny Borysa Szyca.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Gdyby nie ten mały, ale bardzo znaczący szczegół, stylizację należałoby zaliczyć do udanych. Błękitna bluzka zestawiona z białymi spodniami stworzyła bezpretensjonalną, letnią stylizacją, a kolory świetnie pasowały do lekko opalonej skóry Śródki.

ZI

Więcej o:
Komentarze (57)
Kaja Śródka nie założyła stanika, zaświeciły światła i... Tak, CAŁE PIERSI były na widoku
Zaloguj się
 • Gość: mikołaj

  Oceniono 5 razy 5

  Jesteście zabawni. Takie zdjęcia wymagają deklaracji "mam 18 lat"? Przepraszam, można wiedzieć, czemu właściwie? Sądzicie, że 17-latek ulegnie zgorszeniu czy dozna wstrząsu na skutek ujrzenia delikatnie prześwitujących elementów kobiecego ciała, o istnieniu których nie miał dotąd pojęcia? Niezależnie od tego - czy naprawdę nie wiecie, z jakimi obrazami styka sie w internecie np. 14-latek?

 • Gość: Kur-Kurowsli

  Oceniono 4 razy 4

  O rany! Baba z cyckami. - Toż to ewenement. Wreszcie będziemy sławni.

 • Gość: jr968

  Oceniono 4 razy 4

  No i co takiego. Ja też nie noszę stanika. Zresztą, dla faceta nawet trudno byłoby chyba kupić. W każdym razie nie noszę i nikt z tego afery nie robi. Więc i tu afery nie widzę.

 • Gość: dzidka

  Oceniono 4 razy 4

  pewnie tak mialo byc:-) przecie ta Pani zna sie na tkaninach

 • Gość: smerf Laluś

  Oceniono 3 razy 3

  Ja peidrole.Sutekgate.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 3 razy 3

  Nie do końca rozumiem gdzie sensacja. Komuna dawno się skończyła i mamy 21 wiek. No tak, zapomiałem, że rządzi PiS, ale że i tutaj? Ale widać gdy panu bogu świeczkę, to i diabłu ogórek.

 • Gość: tak na marginesie to kim ona jest???

  Oceniono 5 razy 3

  A tak na marginesie to kim ona jest????

 • copyright

  Oceniono 3 razy 3

  juz kiedys cos takiego widzialem

 • Gość: Stasiek47

  Oceniono 2 razy 2

  przecież do tej bluzki żaden stanik nie pasuje, barany! Wyobrażacie sobie, jak to by wyglądało z prześwitującym i widocznym w rozchyle bluzki stanikiem?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX