Kim Kardashian na spacerze z Kanye i dziećmi. Rzadko widzimy tak rodzinne chwile. Show kradnie Saint

Saint West urodził się w grudniu ubiegłego roku, a jego rodzice przez długi czas nie chcieli się chwalić przed światem jego zdjęciami. Ostatnio, jak widać, odchodzą od tej reguły, ponieważ coraz chętniej pokazują publicznie swojego uroczego syna.

Kim Kardashian i Kanye West po gali MTV VMA, która odbyła się w weekend, nadal przebywają w Nowym Jorku. Gwiazdorska para wraz z dziećmi korzystając z okazji odwiedza kolejne butiki, których na co dzień nie mają pod ręką w Los Angeles.

Nie da się zaprzeczyć, że to mały Saint jest aktualnie najbardziej "rozchwytywaną" postacią rodziny. Zgadzają się z tym zachodnie media, które zachwycały się jego zdjęciami.

Tak rodzi się gwiazda. Saint zdecydowanie skradł uwagę, gdy pojawił się na rękach taty w otoczeniu mamy i starszej siostry, North - czytamy w "Daily Mail".

Saint nie towarzyszył rodzicom przez całą przeprawę po nowojorskich sklepach. 9-miesięczny syn pary na pewien czas został oddany pod opiekę niani, z którą bawił się na trawie w Central Parku. Widok roześmianego chłopca jest naprawdę uroczy.

Kardashian jest już przyzwyczajona do tego, że aparaty towarzyszą jej w każdym momencie życia. Z fotografami żyje w dobrych relacjach, dlatego gdy ci pojawili się pod jej samochodem, gdy wracała z zakupów z North śpiącą na jej rękach, poprosiła ich jedynie gestem, aby nie hałasowali.

 

MK