Kim Kardashian 2 lata temu taką okładką "złamała internet". Teraz to samo robi Blac Chyna. Naga MIESIĄC przed porodem

Blac Chyna to kontrowersyjna celebrytka, która słynie z równie dużych krągłości, co Kim Kardashian. Jej atuty stały się właśnie główną gwiazdą najnowszego wydania magazynu "Paper".

Blac Chyna już niedługo zostanie matką pierwszego dziecka Roba Kardashiana, najmniej medialnego członka najsłynniejszej rodziny w Ameryce. Plotki, że słynne siostry nie przepadają za narzeczoną swojego brata, stale pojawiają się w mediach. Sama Kim kiedyś była bardzo blisko z Chyną, ale przyjaźń wygasła podobno, gdy najmłodsza z rodu, Kylie, związała się z byłym partnerem blondynki, Tygą.

Blac Chynie bardzo zależy na tym, żeby sławą dorównać siostrom Kardashian. Najnowsze posunięcie w jej karierze może jej w tym pomóc. Przyszła mama została bowiem gwiazdą okładki najnowszego wydania magazynu "Paper". To właśnie tam Kim Kardashian "złamała internet" niemal dwa lata temu, pozując w samych perłach i eksponując swoją kształtną pupę.

Okładka z udziałem Blac Chyny jest równie, o ile nie bardziej, kontrowersyjna. Partnerka Kardashiana na tle pastelowej ściany obejmuje swój ciążowy brzuch, mając na sobie jedynie złotą opaskę. Zdjęcia ze środka wydania nie odbiegają stylem. Zachodnie media od razu zaczęły porównywać obie okładki. "Daily Mail" nie miał złudzeń, że Kardashian powinna się poczuć zazdrosna.

Zrób miejsce, Kim! Ciężarna Blac Chyna pozuje NAGO do swojej własnej okładki magazynu "Paper"... na parę tygodni przed planowanym porodem - cieszyło się "Daily Mail".

Wszystko wygląda jednak na to, że domniemany konflikt pomiędzy Chyną a Kardashian nijak ma się do rzeczywistości. Zgadnijcie, kto wspierał narzeczoną Roba podczas sesji.

Właściwie to Kim nawet wpadła na plan sesji. Bardzo miło było zobaczyć, jak wspiera Chynę i rozmawia z nią przez cały czas - powiedziała osoba z otoczenia.

Podobno żonie Kanye Westa nie zamykała się buzia - z uśmiechem udzielała Chynie dobrych rad na temat pozowania.

Jedno nadal pozostaje niepewne: która z pań wygrała pojedynek na najlepszą i najbardziej kontrowersyjną okładkę? Zagłosujcie w naszej sondzie!

MK

Która okładka "Paper" jest lepsza?
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.